Podpořte růst, ziskovost a efektivitu

Digitalizace a četné síly, které ji utvářejí, mají vliv na způsob, jakým výrobní podniky plánují, vytvářejí a distribuují zboží. Jako CIO musíte porozumět tomu, jak nastartovat digitální byznys a využít nových, převratných technologií ke zlepšení konkurenceschopnosti v dynamicky se vyvíjejícím ekosystému. Tempo digitalizace a změn, které s sebou nese, znamená, že CIOs v sektoru výroby potřebují získat nadhled, vyhnout se nástrahám a poučit se z úspěchů nebo chyb ostatních. Díky tomu, že rozpoznáte chybná a správná investiční rozhodnutí, budete moci vytvořit skutečně hodnotnou, přelomovou strategii vaší organizace.

Přispějte k rozvoji pokročilých kompetencí

Urychlete transformaci výrobního průmyslu využitím digitálních technologií, platforem a ekosystémů k modernizaci tradičních výrobních hodnotových řetězců.

Porozumějte nejnovějším trendům, které ovlivňují váš byznys

Na konferenci Gartner Symposium/ITxpo, která poskytuje nejúspěšnějším CIOs z celého světa strategický náhled na rodící se trendy a novou podobu IT a byznysu, přetavíte vaši vizi v konkrétní kroky. Díky tomuto bezkonkurenčnímu setkání analytiků Gartner, odvětvových expertů, kolegů z vašeho odvětví a dodavatelů objevíte nové způsoby, jak překonat kritické překážky, rozhodovat s větší jistotou a dosáhnout jako lídr významných výsledků.

Webové stránky konference

Gartner je důvěryhodným poradcem a zdrojem objektivních informací pro více než 15 600 organizací ve více než stovce zemí na celém světě.

Ověřte si, jak vám můžeme pomoci vyřešit vaše nejdůležitější priority.