Máme špičkový tým s průměrně 14letou praxí v technologiích a řízení ICT. Naši exekutivní partneři sdílí se zákazníky 34 let zkušeností na pozici CIO v nejvýznamnějších tuzemských i zahraničních telekomunikacích, bankách a utilitách.
Oldřich Příklenk,
Gartner Area VP
Byl spoluzakladatelem a od roku 2007 ředitelem zastoupení Gartneru v ČR, SR a Rumunsku (KPC-Group, dnes Gartner Czech Republic).  V IT se pohybuje už od roku 1997, začínal nejprve jako konzultant a později působil jako projektový manažer při implementacích ERP a CRM systémů v podnicích z oblasti výroby, obchodu a služeb.
Hana Kabilová,
Executive Operation Manager
Do společnosti Gartner Czech Republic nastoupila v roce 2008, od září 2022 pracuje na pozici Executive Operation Manager a se svým týmem se zaměřuje na zvýšení NCVI společnosti. Zkušenosti s organizací a podporou projektů získala Hana Kabilová už při svém působení v týmu náměstka ministra obrany, jako projektový koordinátor v MRI Worldwide Prague se pak věnovala vyhledávání top IT manažerů a HR konzultacím. Oblast HR má na starosti i nyní v Gartner Czech Republic.
Václav Špáňa,
Senior Executive Partner
S Gartner Czech Republic spolupracuje jako Executive Partner, věnuje se zejména klientům Gartner z finančního sektoru a státní správy. Václav Špáňa má více jak 30leté zkušenosti z oblasti IT v různých odvětvích. Pracoval jak na straně dodavatelů komplexních řešení a kritických systémů, tak i řídil klíčové útvary IT a provozu velkých mezinárodních společností, například v T-Mobile nebo Home Credit, jako CIO a COO.
Hynek Bury,
Executive Partner
S Gartner Czech Republic spolupracuje jako Executive Partner, věnuje se zejména klientům Gartner z oblasti utilities, financí a bankovnictví či pojištění. Hynek přináší zkušenosti s exekucí strategických změn z předchozího působení ve firmách GE, HP a Česká Spořitelna/Erste Group.
Kristýna Lykke,
Client Partner
Kristýna nastoupila do Gartner Czech Republic začátkem roku 2021 na pozici Client Partner zaměřuje se především na podporu zákazníků při využívání informací a služeb Gartner. Je zodpovědná za včasné, správné a kompletní vyřizování zákaznických dotazů a spolupracuje na realizaci lokálních akcí a kulatých stolů.
Tereza Rundová,
Client Success Associate
Tereza nastoupila do Gartner Czech Republic v průběhu roku 2022 na pozici Client Success Associate a úzce spolupracuje se zákazníky při řešení každodenních otázek, souvisejících s čerpáním služeb Gartner.
Markéta Kudrnová,
Sales Manager, High Tech team
V Gartner Czech Republic pracuje od roku 2010, aktuálně se na pozici Sales manager věnuje dodavatelům ICT – zejména v oblastech jako je hledání příležitostí pro růst či expanzi, diferenciace a zvyšování efektivity. Ve sféře poradenství, konzultací a analytických služeb pracuje Markéta Kudrnová od roku 1999, kdy nastoupila do IDC jako marketingová manažerka pro střední a východní Evropu.
Miroslav Jeník,
Senior Account Executive, High Tech team
Od roku 2014 se věnoval zákazníkům Gartner Czech Republic zejména v oblasti energetiky a utilit, retail a bankovnictví v říjnu 2022 přebral pozici Senior Acocunt Executive v High Tech týmu a bude mít na starosti větší HT společnosti. Problematice ICT projektů se Miroslav Jeník věnoval už na své předchozí pozici manažera pro významné zákazníky ve společnosti Aquasoft.
Albert Krištof,
Account Executive, High Tech team
Do společnosti nastoupil v listopadu 2022, stal se členem HT teamu, kde převzal zodpovědnost za ICT dodavatele. Problematice ICT projektů se věnoval i během svého studia na VŠE. Před nástupem do společnosti Gartner Czech Republic působil jako Account Executive ve společnosti GoodData, Rockaway Capital či Mall Group.
Daniel Merhaut,
Sales Manager, Large Enterprises team
V Gartner Czech Republic pracuje od roku 2019 aktuálně na pozici Sales Manager. Daniel má 16leté zkušenosti s dodavatelskou stranou v ICT. Během jeho předchozí kariéry získal řadu zkušeností i v oblasti obchodu. Pracoval pro společnost Lenovo, Dell, Hewlett-Packard, finančním a veřejném sektoru. V Gartner Czech Republic má na starost vybrané klíčové zákazníky z oblasti výroby a veřejného a bankovního sektoru.
Jana Rydziová,
Client Executive, Large Enterprises team
Ve společnosti působí již od roku 2005. Začínala nejprve ve vedení marketingu a obchodu, později pracovala na pozici Sales Executive a v posledních sedmi letech je plně zodpovědná za slovenský trh.  Od března 2024 zastává pozici Client Executive.
Jan Blecher,
Senior Account Executive, Large Enterprise team
V Gartner Czech Republic začínal jako Executive Client Manager, poté jako Account Executive. Na pozici Senior Account Executive pracuje od roku 2019. Jeho úkolem je rozvíjet strategické partnerství na českém a slovenském trhu v oblasti maloobchodu, výroby a státní správy. V minulosti působil především ve společnosti Plzeňský Prazdroj a také se věnoval B2C digital sales platformám.
Stanislav Kosík,
Account Executive, Large Enterprises team
Stanislav v Gartner Czech Republic pracuje od roku 2021 na pozici Account Executive. Své více než 20ti leté zkušenosti na obchodních pozicích ve společnostech Siemens IT Services, Hewlett-Packard, Microsoft a Oracle uplatňuje při péči o zákazníky ve veřejném sektoru v ČR. Předtím 7 let pracoval ve státní správě jako ředitel sekce na Ministerstvu vnitra ČR a později jako ředitel útvaru pro boj proti praní špinavých peněz na Ministerstvu financí ČR.
Jaroslav Peyerl,
Account Executive, Large Enterprises team
V Gartner Czech Republic pracuje od roku 2021 na pozici Account Executive, kde je zaměřen na oblast pojišťovnictví a dalším klíčovým klientům nejen v sektoru finančních služeb. Do Gartner Czech Republic přináší zkušenosti z trhů v Evropě, Asii a Spojených státech, kde spolupracoval s globálními klienty.
Jana Řešátková,
Senior Account Executive, Large Enterprises team
Jana nastoupila do Gartner Czech Republic začátkem roku 2022 na pozici Senior Account Executive.
Isabela Lupusoru,
Account Executive, Large Enterprises team
Isabela nastoupila do Gartner Czech Republic koncem roku 2021 na pozici Account Executive má na starosti klienty na Rumunském trhu.
Lukáš Erben,
Sr. Principal Analyst
V roce 2013 převzal vedení informační služby INSIDE provozované v letech 2011 - 2023 zastoupení Gartneru (KPC Group), v roce 2023 se stal historicky prvním analytikem Gartneru v ČR. IT se Lukáš Erben věnuje jako publicista, odborný redaktor a konzultant již od roku 1995, mimo jiné byl let byl v letech 2007 - 2012 šéfredaktorem magazínu CIO (Business World).
Ivana Šeráková,
Office manager / Real estate
Nastoupila na začátku roku 2023 na pozici office manager / Real estate (našich nových prostor). Díky předchozím zkušenostem ve firmě IdeaZoom a IdeaSense je velkým přínosem pro Gartner Czech Republic. Jejím mottem je: Překážky jsou výzvy!
Radka Dejmková,
Assistant
Do Gartner Czech Republic nastoupila v dubnu 2020 na pozici asistentka/recepční. Předtím pracovala jako junior účetní a asistent veřejných zakázek.