Máme špičkový tým s průměrně 14letou praxí v technologiích a řízení ICT. Naši exekutivní partneři sdílí se zákazníky 34 let zkušeností na pozici CIO v nejvýznamnějších tuzemských i zahraničních telekomunikacích, bankách a utilitách.
Oldřich Příklenk,
CEO
Od roku 2007 je ředitelem společnosti KPC-Group.  V IT se pohybuje už od roku 1997, začínal nejprve jako konzultant a později působil jako projektový manažer při implementacích ERP a CRM systémů v podnicích z oblasti výroby, obchodu a služeb.
Jana Rydziová,
deputy CEO, Senior Account Executive
Zástupkyní ředitele KPC-Group je od roku 2015, ve společnosti působí již od roku 2005. Začínala nejprve ve vedení marketingu a obchodu, později pracovala na pozici Sales Executive a v posledních sedmi letech je plně zodpovědná za slovenský trh. 
Hana Kabilová,
Executive Operation Manager
Do společnosti KPC-Group nastoupila v roce 2008, od září 2022 pracuje na pozici Executive Operation Manager a se svým týmem se zaměřuje na zvýšení NCVI společnosti. Zkušenosti s organizací a podporou projektů získala Hana Kabilová už při svém působení v týmu náměstka ministra obrany, jako projektový koordinátor v MRI Worldwide Prague se pak věnovala vyhledávání top IT manažerů a HR konzultacím. Oblast HR má na starosti i nyní v KPC-Group.
Václav Špáňa,
Executive Partner, Head of EXP team
V KPC-Group pracuje od roku 2017 na pozici Executive Partner, věnuje se zejména klientům Gartner z finančního sektoru a státní správy. Václav Špáňa má více jak 30leté zkušenosti z oblasti IT v různých odvětvích. Pracoval jak na straně dodavatelů komplexních řešení a kritických systémů, tak i řídil klíčové útvary IT a provozu velkých mezinárodních společností, například v T-Mobile nebo Home Credit, jako CIO a COO.
Michal Provazník,
Executive Partner
V KPC-Group pracuje od roku 2009 na pozici Executive Partner, podporuje klienty nejen z oblasti bankovnictví, ale i průmyslu, státní správy a telekomunikací. IT v bankovním sektoru se Michal Provazník věnuje od roku 1991, působil jako ředitel IT oddělení v několika bankovních institucích, například v Interbance a v Živnostenské bance. Získal také jako manažer zkušenosti s dodavatelskou stranou v ICT.
Hynek Bury,
Executive Partner
V KPC-Group pracuje od roku 2021 na pozici Executive Partner, věnuje se zejména klientům Gartner z oblasti utilities, financí a bankovnictví či pojištění. Hynek přináší zkušenosti s exekucí strategických změn z předchozího působení ve firmách GE, HP a Česká Spořitelna/Erste Group.
Radek Moc,
Executive Partner
Radek nastoupil do KPC-Group v březnu roku 2023 na pozici Executive Partner, věnuje se klientům z oblasti telekomunikace, financí a hi-tech. V sektoru IT se pohybuje už 33 let a z toho 14 let na pozicích CIO a CTO.
Kristýna Knorová,
Client Partner
Kristýna nastoupila do KPC-Group začátkem roku 2021 na pozici Client Partner zaměřuje se především na podporu zákazníků při využívání informací a služeb Gartner. Je zodpovědná za včasné, správné a kompletní vyřizování zákaznických dotazů a spolupracuje na realizaci lokálních akcí a kulatých stolů.
Barbora Bobošová,
Delivery Administrator - Assistant
Barbora nastoupila v létě 2022 na pozici Delivery Administrator - Assistant a je tak vždy při ruce pro naše Executive Partners.
Tereza Rundová,
Client Success Associate
Tereza nastoupila do KPC-Group v průběhu roku 2022 na pozici Client Success Associate a úzce spolupracuje se zákazníky při řešení každodenních otázek, souvisejících s čerpáním služeb Gartner.
Markéta Kudrnová,
Sales Manager, High Tech team
V KPC-Group pracuje od roku 2010, aktuálně se na pozici Sales manager věnuje dodavatelům ICT – zejména v oblastech jako je hledání příležitostí pro růst či expanzi, diferenciace a zvyšování efektivity. Ve sféře poradenství, konzultací a analytických služeb pracuje Markéta Kudrnová od roku 1999, kdy nastoupila do IDC jako marketingová manažerka pro střední a východní Evropu.
Miroslav Jeník,
Senior Account Executive, High Tech team
Od roku 2014 se věnoval zákazníkům KPC-Group zejména v oblasti energetiky a utilit, retail a bankovnictví v říjnu 2022 přebral pozici Senior Acocunt Executive v High Tech týmu a bude mít na starosti větší HT společnosti. Problematice ICT projektů se Miroslav Jeník věnoval už na své předchozí pozici manažera pro významné zákazníky ve společnosti Aquasoft.
Zdena Gabaľová,
Account Executive, High Tech team
Od roku 2022 působí na pozici Account Executive v sektoru high tech. V minulosti působila na pozici Client Partner kde úzce spolupracovala se zákazníky při řešení každodenních otázek, souvisejících s čerpáním služeb Gartner.
Daniel Merhaut,
Sales Manager, Large Enterprises team
V KPC-Group pracuje od roku 2019 aktuálně na pozici Sales Manager. Daniel má 16leté zkušenosti s dodavatelskou stranou v ICT. Během jeho předchozí kariéry získal řadu zkušeností i v oblasti obchodu. Pracoval pro společnost Lenovo, Dell, Hewlett-Packard, finančním a veřejném sektoru. V KPC-Group má na starost vybrané klíčové zákazníky z oblasti výroby a veřejného a bankovního sektoru.
Stanislav Kosík,
Account Executive, Large Enterprises team
V KPC-Group pracuje od roku 2021 na pozici Account Executive. Stanislav má starosti péči o zákazníky ve veřejném sektoru v ČR, kterým již 20ti leté zkušenosti na obchodních pozicích ve společnostech Siemens IT Services, Hewlett-Packard, Microsoft a Oracle. Předtím 7 let pracoval ve státní správě jako ředitel sekce na Ministerstvu vnitra a později jako ředitel útvaru pro boj proti praní špinavých peněz na Ministerstvu financí.
Jaroslav Peyerl,
Account Executive, Large Enterprises team
V KPC-Group pracuje od roku 2021 na pozici Account Executive, kde je zaměřen na oblast pojišťovnictví a dalším klíčovým klientům nejen v sektoru finančních služeb. Do KPC Group přináší zkušenosti z trhů v Evropě, Asii a Spojených státech, kde spolupracoval s globálními klienty.
Jana Řešátková,
Senior Account Executive, Large Enterprises team
Jana nastoupila do KPC-Group začátkem roku 2022 na pozici Senior Account Executive.
Isabela Lupusoru,
Account Executive, Large Enterprises team
Isabela nastoupila do KPC-Group koncem roku 2021 na pozici Account Executive má na starosti klienty na Rumunském trhu.
Jan Blecher,
Senior Account Executive
V KPC-Group začínal jako Executive Client Manager, poté jako Account Executive. Na pozici Senior Account Executive pracuje od roku 2019. Jeho úkolem je rozvíjet strategické partnerství na českém a slovenském trhu v oblasti maloobchodu, výroby a státní správy. V minulosti působil především ve společnosti Plzeňský Prazdroj a také se věnoval B2C digital sales platformám.
Lukáš Erben,
šéfredaktor informační služby INSIDE
V roce 2013 převzal vedení informační služby INSIDE, od roku 2015 zastává také pozici Vendor Executive Manager a má tak na starosti i oblast podpory klientů KPC-Group, především mezi dodavateli IT služeb. IT se Lukáš Erben věnuje jako publicista, odborný redaktor a konzultant již od roku 1995, pět let byl šéfredaktorem magazínu CIO (Business World).
Kateřina Kubištová,
Marketing & Event Coordinator
Do KPC-Group nastoupila v roce 2019. Začínala na pozici recepční/asistentka. Nyní působí na pozici Marketing Coordinator. Zodpovědná je za podporu obchodu, zviditelnění Gartner, další aktivity KPC-Group, jako je informační služba a lokální průzkumy INSIDE, na českém a slovenském trhu.
Radka Dejmková,
Assistant
Do KPC-Group nastoupila v dubnu 2020 na pozici asistentka/recepční. Předtím pracovala jako junior účetní a asistent veřejných zakázek.