Máme špičkový tým s průměrně 14letou praxí v technologiích a řízení ICT. Naši exekutivní partneři sdílí se zákazníky 34 let zkušeností na pozici CIO v nejvýznamějších tuzemských i zahraničních telekomunikacích, bankách a utilitách.
Oldřich Příklenk,
ředitel společnosti
Od roku 2007 je ředitelem společnosti KPC-Group.  V IT se pohybuje už od roku 1997, začínal nejprve jako konzultant a později působil jako projektový manažer při implementacích ERP a CRM systémů v podnicích z oblasti výroby, obchodu a služeb.
Jana Rydziová,
zástupkyně ředitele
Zástupkyní ředitele KPC-Group je od roku 2015, ve společnosti působí již od roku 2005. Začínala nejprve ve vedení marketingu a obchodu, později pracovala na pozici Sales Executive a v posledních sedmi letech je plně zodpovědná za slovenský trh. 
Monika Mošová,
Executive Partner
V KPC-Group pracuje od roku 2015 jako Executive Partner, věnuje se především klientům Gartner z oblasti finančních služeb a pojišťovnictví, telekomunikací a utilit. Monika Mošová působila na řadě manažerských pozic u největších tuzemských operátorů. Má rozsáhlé zkušenosti zejména v oblasti řízení IT, věnovala se také procesnímu a systémovému řízení, transformačním programům, nebo oblasti péče o zákazníky.
Michal Provazník,
Executive Partner
V KPC-Group pracuje od roku 2009 na pozici Executive Partner, podporuje klienty nejen z oblasti bankovnictví, ale i průmyslu, státní zprávy a telekomunikací. IT v bankovním sektoru se Michal Provazník věnuje od roku 1991, působil jako ředitel IT oddělení v několika bankovních institucích, například v Interbance a v Živnostenské bance. Získal také jako manažer zkušenosti s dodavatelskou stranou v ICT.
Václav Špáňa,
Executive Partner
V KPC Group pracuje od roku 2017 na pozici Executive Partner, věnuje se zejména klientům Gartner z finančního sektoru a státní správy. Václav Špáňa má více jak 30leté zkušenosti z oblasti IT v různých odvětvích. Pracoval jak na straně dodavatelů komplexních řešení a kritických systémů, tak i řídil klíčové útvary IT a provozu velkých mezinárodních společností, například v T-Mobile nebo Home Credit, jako CIO a COO.
Markéta Kudrnová,
Senior Account Executive
V KPC-Group pracuje od roku 2010, aktuálně se na pozici Senior Account Executive pro ČR věnuje dodavatelům ICT – zejména v oblastech jako je hledání příležitostí pro růst či expanzi, diferenciace a zvyšování efektivity. Ve sféře poradenství, konzultací a analytických služeb pracuje Markéta Kudrnová od roku 1999, kdy nastoupila do IDC jako marketingová manažerka pro střední a východní Evropu.
Diana Enache,
Senior Account Executive/Country Manager Romania
V KPC-Group pracuje od roku 2007, od roku 2015 vede zastoupení Gartner v Rumunsku jako Country Manager. Je zodpovědná za budování dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky na rumunském trhu i za vyhledávání nových obchodních příležitostí.
Miroslav Jeník,
Senior Account Executive
Od roku 2014 se věnuje zákazníkům KPC-Group zejména v oblasti energetiky a utilit, retail a bankovnictví. Problematice ICT projektů se Miroslav Jeník věnoval už na své předchozí pozici manažera pro významné zákazníky ve společnosti Aquasoft.
Daniel Merhaut,
Senior Account Executive
V KPC-Group pracuje od roku 2019 na pozici Senior Account Executive. Daniel má 16leté zkušenosti s dodavatelskou stranou v ICT. Během jeho předchozí kariéry získal řadu zkušeností i v oblasti obchodu. Pracoval pro společnost Lenovo, Dell, Hewlett-Packard, finančním a veřejném sektoru. V KPC-Group má na starost vybrané klíčové zákazníky z oblasti výroby a veřejného a bankovního sektoru.
Martina Marešová,
Senior Account Executive
Do KPC-Group nastoupila koncem roku 2019 na pozici Senior Account Executive. Martina získala v minulosti dlouholeté zkušenosti v IT i obchodu mimo jiné ve společnosti Experis, Oracle a Scala Business Solutions, kde se na pozici CEO věnovala implementaci ERP systému. V KPC-Group má na starost vybrané TOP zákazníky z finančního sektoru.
Jan Blecher,
Senior Account Executive
V KPC-Group začínal jako Executive Client Manager, poté jako Account Executive. Na pozici Business Development Executive pracuje od roku 2019. Jeho úkolem je rozvíjet strategické partnerství na českém a slovenském trhu v oblasti maloobchodu, výroby a státní správy. V minulosti působil především ve společnosti Plzeňský Prazdroj a také se věnoval B2C digital sales platformám.
David Grundel,
Account Executive
Do KPC-Group nastoupil začátkem roku 2O2O. Má na starost primárně segment High Tech a Telco v ČR a SR. David s sebou přináší obrovské zkušenosti jak z velkých firem, jako jsou Český Telecom, Alcatel-Lucent či IBM, tak i ze startupového prostřední.
Rok Grahek,
Business Development Executive
V KPC-Group pracuje od roku 2019 na pozici Business Development Executive. Jeho úkolem je identifikovat a rozvíjet obchodní příležitosti společnosti Gartner na českém a slovenském trhu. V minulosti pracoval jako obchodní manažer ve společnosti SAP a Oracle.
Lukáš Erben,
Vendor Executive Manager
V roce 2013 převzal vedení informační služby INSIDE, od roku 2015 zastává také pozici Vendor Executive Manager a má tak na starosti i oblast podpory klientů KPC-Group, především mezi dodavateli IT služeb. IT se Lukáš Erben věnuje jako publicista, odborný redaktor a konzultant již od roku 1995, pět let byl šéfredaktorem magazínu CIO (Business World).
Radek Matas,
Executive Client Manager
V KPC-Group pracuje od roku 2012 jako Executive Client Manager a od roku 2014 též jako Team Client Manager. V rámci svojí pozice se Radek Matas zaměřuje především na podporu zákazníků při využívání informací a služeb Gartner. Je zodpovědný za včasné, správné a kompletní vyřizování zákaznických dotazů a spolupracuje na realizaci lokálních akcí a kulatých stolů.
Zdena Gabaľová,
Client Partner
Na pozici Client Partner úzce spolupracuje se zákazníky při řešení každodenních otázek, souvisejících s čerpáním služeb Gartner. V oblasti zákaznické podpory působila Zdena Gabaľová i ve společnosti Honeywell. Má rozsáhlé zkušenosti s produkční činností, logistikou, přípravou workshopů, překlady a tlumočením.
Hana Kabilová,
HR & Event Manager
Do společnosti KPC-Group nastoupila v roce 2008, nyní pracuje na pozici HR & Events Manager. Zkušenosti s organizací a podporou projektů získala Hana Kabilová už při svém působení v týmu náměstka ministra obrany, jako projektový koordinátor v MRI Worldwide Prague se pak věnovala vyhledávání top IT manažerů a HR konzultacím. Oblast HR má na starosti i nyní v KPC-Group.
Kateřina Kubištová,
Marketing & EXP Coordinator
Do KPC-Group nastoupila v roce 2019. Začínala na pozici recepční/asistentka. Nyní působí na pozici Marketing & EXP Coordinator. Zodpovědná je za podporu obchodu, zviditelnění Gartner, další aktivity KPC-Group, jako je informační služba a lokální průzkumy INSIDE, na českém a slovenském trhu, a koordinaci aktivit v rámci Exekutivního programu Gartner.
Radka Dejmková,
Asistentka
Do KPC-Group nastoupila v dubnu 2020 na pozici asistentka/recepční. Předtím pracovala jako junior účetní a asistent veřejných zakázek.