Máme špičkový tým s průměrně 14letou praxí v technologiích a řízení ICT. Naši exekutivní partneři sdílí se zákazníky 34 let zkušeností na pozici CIO v nejvýznamnějších tuzemských i zahraničních telekomunikacích, bankách a utilitách.
Oldřich Příklenk,
ředitel společnosti
Od roku 2007 je ředitelem společnosti KPC-Group.  V IT se pohybuje už od roku 1997, začínal nejprve jako konzultant a později působil jako projektový manažer při implementacích ERP a CRM systémů v podnicích z oblasti výroby, obchodu a služeb.
Jana Rydziová,
zástupkyně ředitele
Zástupkyní ředitele KPC-Group je od roku 2015, ve společnosti působí již od roku 2005. Začínala nejprve ve vedení marketingu a obchodu, později pracovala na pozici Sales Executive a v posledních sedmi letech je plně zodpovědná za slovenský trh. 
Michal Provazník,
Executive Partner
V KPC-Group pracuje od roku 2009 na pozici Executive Partner, podporuje klienty nejen z oblasti bankovnictví, ale i průmyslu, státní správy a telekomunikací. IT v bankovním sektoru se Michal Provazník věnuje od roku 1991, působil jako ředitel IT oddělení v několika bankovních institucích, například v Interbance a v Živnostenské bance. Získal také jako manažer zkušenosti s dodavatelskou stranou v ICT.
Václav Špáňa,
Executive Partner
V KPC Group pracuje od roku 2017 na pozici Executive Partner, věnuje se zejména klientům Gartner z finančního sektoru a státní správy. Václav Špáňa má více jak 30leté zkušenosti z oblasti IT v různých odvětvích. Pracoval jak na straně dodavatelů komplexních řešení a kritických systémů, tak i řídil klíčové útvary IT a provozu velkých mezinárodních společností, například v T-Mobile nebo Home Credit, jako CIO a COO.
Hynek Bury,
Executive Partner
V KPC Group pracuje od roku 2021 na pozici Executive Partner, věnuje se zejména klientům Gartner z oblasti utilities, financí a bankovnictví či pojištění. Hynek přináší zkušenosti s exekucí strategických změn z předchozího působení ve firmách GE, HP a Česká Spořitelna/Erste Group.
Simona Šnegoňová,
Delivery Administrator - Assistant
Simona nastoupila do KPC - Group koncem roku 2021 na pozici Delivery Administrator a je tak vždy při ruce pro naše Executive Partners. V minulosti pracovala pro společnost Emirates na pozici Cabin Crew.
Markéta Kudrnová,
Team Leader
V KPC-Group pracuje od roku 2010, aktuálně se na pozici Team Leader věnuje dodavatelům ICT – zejména v oblastech jako je hledání příležitostí pro růst či expanzi, diferenciace a zvyšování efektivity. Ve sféře poradenství, konzultací a analytických služeb pracuje Markéta Kudrnová od roku 1999, kdy nastoupila do IDC jako marketingová manažerka pro střední a východní Evropu.
Rok Grahek,
Business Development Executive
V KPC-Group pracuje od roku 2019 na pozici Business Development Executive. Jeho úkolem je identifikovat a rozvíjet obchodní příležitosti společnosti Gartner na českém a slovenském trhu. V minulosti pracoval jako obchodní manažer ve společnosti SAP a Oracle.
Zdena Gabaľová,
Account Executive
Od roku 2022 působí na pozici Account Executive v sektoru high tech. V minulosti působila na pozici Client Partner kde úzce spolupracovala se zákazníky při řešení každodenních otázek, souvisejících s čerpáním služeb Gartner.
Helena Doležalová,
Account Executive
V KPC Group pracuje od roku 2021 na pozici Account Executive. Helena se zaměří na akceleraci naší hodnoty v sektoru „high tech“ tedy firem s lokálně vyvinutým produktem s nimž usilují o vstup na zahraniční trh. Na své předchozí pozici ve společnosti SUSE Linux měla na starosti zákazníky z oblasti mid-market a enterprrise segment.
Manuela Shefketova,
Account Executive for Romanian Market
Do KPC – Group nastoupila v roce 2021 na pozici Account Executive pro Českou republiku a Rumunsko v oblasti High Tech.
Daniel Merhaut,
Team Leader
V KPC-Group pracuje od roku 2019 aktuálně na pozici Team Leader. Daniel má 16leté zkušenosti s dodavatelskou stranou v ICT. Během jeho předchozí kariéry získal řadu zkušeností i v oblasti obchodu. Pracoval pro společnost Lenovo, Dell, Hewlett-Packard, finančním a veřejném sektoru. V KPC-Group má na starost vybrané klíčové zákazníky z oblasti výroby a veřejného a bankovního sektoru.
Štěpánka Drechsler,
Account Executive
V KPC Group pracuje od roku 2021 na pozici Account Executive. Přináší zkušenosti z B2B prodeje v telekomunikačním i bankovním sektoru. Díky její kariéře v oblasti executive search a recruitmentu, kde se specializovala na finanční instituce, má zároveň solidní přehled o bankovnictví a také znalost dopadu změn v IT na firemní kulturu organizací.
Stanislav Kosík,
Account Executive
V KPC Group pracuje od roku 2021 na pozici Account Executive. Stanislav bude mít na starosti péči o zákazníky ve veřejném sektoru v ČR, kterým již 20 let sloužil na obchodních pozicích ve společnostech Siemens IT Services, Hewlett-Packard, Microsoft a Oracle. Předtím 7 let pracoval ve státní správě jako ředitel sekce na Ministerstvu vnitra a později jako ředitel útvaru pro boj proti praní špinavých peněz na Ministerstvu financí.
Jaroslav Peyerl,
Account Executive
V KPC Group pracuje od roku 2021 na pozici Account Executive, kde se zaměří na oblast pojišťovnictví a dalším klíčovým klientům nejen v sektoru finančních služeb. Do KPC Group, respektive Gartner přináší zkušenosti z trhů v Evropě, Asii a Spojených státech, kde spolupracoval s globálními klienty.
Jana Řešátková,
Senior Account Executive
Jana nastoupila do KPC - Group začátkem roku 2022 na pozici Senior Account Executive.
Miroslav Jeník,
Senior Account Executive
Od roku 2014 se věnuje zákazníkům KPC-Group zejména v oblasti energetiky a utilit, retail a bankovnictví. Problematice ICT projektů se Miroslav Jeník věnoval už na své předchozí pozici manažera pro významné zákazníky ve společnosti Aquasoft.
Jan Blecher,
Senior Account Executive
V KPC-Group začínal jako Executive Client Manager, poté jako Account Executive. Na pozici Business Development Executive pracuje od roku 2019. Jeho úkolem je rozvíjet strategické partnerství na českém a slovenském trhu v oblasti maloobchodu, výroby a státní správy. V minulosti působil především ve společnosti Plzeňský Prazdroj a také se věnoval B2C digital sales platformám.
Isabela Lupusoru,
Account Executive
Isabela nastoupila do KPC - Group koncem roku 2021 na pozici Account Executive má na starosti klienty na Rumunském trhu.
Miroslav Hajzus,
Account Executive SK
Miroslav nastoupil do KPC - Group na pozici Account Executive začátkem roku 2022 posiluje tím tým na Slovenském trhu.
Lukáš Erben,
Vendor Executive Manager
V roce 2013 převzal vedení informační služby INSIDE, od roku 2015 zastává také pozici Vendor Executive Manager a má tak na starosti i oblast podpory klientů KPC-Group, především mezi dodavateli IT služeb. IT se Lukáš Erben věnuje jako publicista, odborný redaktor a konzultant již od roku 1995, pět let byl šéfredaktorem magazínu CIO (Business World).
Tereza Rundová,
Client Success Associate
Tereza nastoupila do KPC - Group v průběhu roku 2022 na pozici Client Success Associate a úzce spolupracuje se zákazníky při řešení každodenních otázek, souvisejících s čerpáním služeb Gartner.
Hana Kabilová,
HR & Event Manager
Do společnosti KPC-Group nastoupila v roce 2008, nyní pracuje na pozici HR & Events Manager. Zkušenosti s organizací a podporou projektů získala Hana Kabilová už při svém působení v týmu náměstka ministra obrany, jako projektový koordinátor v MRI Worldwide Prague se pak věnovala vyhledávání top IT manažerů a HR konzultacím. Oblast HR má na starosti i nyní v KPC-Group.
Kateřina Kubištová,
Marketing & EXP Coordinator
Do KPC-Group nastoupila v roce 2019. Začínala na pozici recepční/asistentka. Nyní působí na pozici Marketing & EXP Coordinator. Zodpovědná je za podporu obchodu, zviditelnění Gartner, další aktivity KPC-Group, jako je informační služba a lokální průzkumy INSIDE, na českém a slovenském trhu, a koordinaci aktivit v rámci Exekutivního programu Gartner.
Radka Dejmková,
Asistentka
Do KPC-Group nastoupila v dubnu 2020 na pozici asistentka/recepční. Předtím pracovala jako junior účetní a asistent veřejných zakázek.