Podpora růstu v náročných časech

Aby podpořili růst, musejí produktoví a marketingoví manažeři v technologických a telekomunikačních firmách přijímat zásadní rozhodnutí související s jejich klíčovými prioritami. Poskytujeme vám a vašemu týmu podporu, která upevní a urychlí tato rozhodnutí dodáním praktických informací od analytiků, kteří na denní bázi spolupracují s vašimi klienty, sledují trhy, na kterých působíte, a v detailu studují vaši konkurenci.

Řešení určená generálním ředitelům a business unit manažerům

Jako vedoucí pracovník v technologické nebo telekomunikační oblasti, jehož prioritou je růst, musíte každý den přijímat rozhodnutí, která ovlivňují vaše klíčové priority i firemní byznys. Naši zkušení exekutivní partneři, proprietární výzkum a osobní nasazení našich analytiků umožňují vám a vašemu týmu reagovat rychleji a kvalifikovaněji a dříve dosáhnout očekávaných výsledků a posílit postavení na trhu.

Řešení určená seniorním lídrům produktu nebo produktového marketingu a jejich týmům

Využijte jako produktový lídr náš výzkum a informace, správně se rozhodujte v oblasti produktové inovace a marketingové strategie a dosáhněte stanovených obchodních cílů. Vstupte

Řešení pro generální ředitele technologických firem a startupů a jejich týmy

Ať už jste ve fázi startupu nebo rostoucí vyspělé společnosti, zrychlete rozhodování tím, že využijete náš nezávislý, objektivní výzkum a doporučení, jak vyvíjet diferencované služby, které vám pomohou s růstem a expanzí vašeho byznysu. Vstupte

Ostatní role, které obsluhujeme:

• Specialisté na řízení vztahů s analytiky lépe pochopí očekávání svých zákazníků, vlastní vliv, který jejich firma na trhu má, a pozici, na které se podle analytiků Gartner nachází v porovnání s konkurencí.

• Poskytovatelé profesních služeb, kteří jsou pod rostoucím tlakem na dodání výsledků s měřitelným dopadem na byznys jejich klientů, využívají výzkum a know-how Gartner k osobnímu vzdělávání, při přípravě nabídek a obecně jako podporu při naplňování jejich závazků.

Gartner IT Symposium/Xpo

Proměňte vizi v konkrétní kroky na konferenci Gartner IT Symposium/Xpo, na které získáte strategický náhled na nejnovější trendy ovlivňující podobu IT a byznysu. Díky tomuto jedinečnému setkání analytiků Gartner, odvětvových expertů, kolegů vašeho odvětví a dodavatelů můžete objevit nové přístupy k těm nejtěžším výzvám, s důvěrou učinit zásadní rozhodnutí a dosáhnout tak jako leader významných úspěchů.

Webové stránky konference

Gartner je důvěryhodným poradcem a zdrojem objektivních informací pro více než 15 600 organizací ve více než stovce zemí na celém světě.

Ověřte si, jak vám můžeme pomoci vyřešit vaše nejdůležitější priority.