Zdroje pro zajištění shody uvnitř organizace

U mladých technologických firem je každé investiční rozhodnutí důležité a má potenciál ovlivnit dlouhodobé obchodní výsledky. Vy, váš top management, investoři i váš tým potřebujete vědět, že rozhodnutí, které děláte, přinese konkrétní výsledky a umožní vám posunout váš byznys o krok dál.

Využijte níže uvedené zdroje k tomu, abyste mohli rychle, snadno a v kontextu obchodních cílů vaší organizace komunikovat, jak vám naše řešení pomůže s těmi nejdůležitějšími prioritami.

Popište jedinečnou hodnotu Gartner

Nemají zainteresované strany ve vaší organizaci žádnou zkušenost s Gartner nebo službami, které poskytujeme? Využijte tento dokument, který souhrnně popisuje naše znalosti a jedinečnou schopnost pomoci dosáhnout těch nejkritičtějších cílů a priorit.

Přehled našeho řešení pro dodavatele si můžete stáhnout níže

Stáhnout

Podělte se o benefity se svým týmem

Ujistěte se, že každý, kdo získá přístup k podpoře Gartner, využívá službu efektivně už od prvního dne. Seznamte členy týmu, kteří pracují na klíčových iniciativách, s detaily ohledně naší podpory, směřující vždy na konkrétní projekty.

Přehled našeho týmového řešení si můžete stáhnout níže

Stáhnout

Pojistěte si schválení rozpočtu

Připravte case na investici do Gartner řešení společně s vaším top managementem. Využijte tyto podklady, které vám pomohou lépe pozicovat naši službu a vysvětlit, jak přispěje k realizaci vašich klíčových priorit.

Níže si stáhněte nástroj pro vytvoření business case, který vám pomůže maximalizovat návratnost vaší investice do Gartner.

Stáhnout

Poslechněte si naše klienty

Gartner pomáhá lídrům v technologických firmách dosáhnout vyššího tempa růstu jejich byznysu, a to prostřednictvím důvěryhodných, nepostradatelných informací a poradenství.

Staňte se součástí největší globální IT komunity

Naše velikost nám umožňuje uvolnit na podporu našich klientů obrovské množství zdrojů včetně doporučení a analýz, postavených na zpětné vazbě komunity našich zákazníků po celém světě. Díky nim získáte jedinečný pohled na trendy, osvědčená řešení a příležitosti, které formují trh napříč jednotlivými rolemi, regiony a průmyslovými sektory.

Více než 75 konferencí

Získejte nové informace a osobně je prodiskutujte s kolegy z organizací, jako je vaše, na některé z našich špičkových konferencí včetně více než 220 akcí určených vrcholovému managementu nebo 75 globálních IT eventů.

Více než 100 zemí

Velikost naší organizace nám umožňuje podporovat více než 15 000 organizací ve více než stovce zemí na světě.

Více než 2000 expertů Gartner

Nebývalá hloubka a šíře znalostí je v našich lidech, kteří provedou na 130 000 interakcí s vrcholovými manažery ročně.

73 % z žebříčku Global 500

Lídři z organizací, počínaje malými organizacemi a konče globálními, nadnárodními firmami, se spoléhají na naši podporu při řešení těch nejkritičtějších priorit.

Dosáhněte nejvyšší možné návratnosti vaší investice do Gartner

Společně s Gartner urychlíte rozhodování o kritických prioritách vašeho byznysu

Kvalitnější a rychlejší rozhodování a úspora nákladů

Čas je důležitý. Víme, co práce a zodpovědnost CEO a vedení technologické firmy nebo startupu obnáší a co je potřeba, abyste uspěli. Pomůžeme vám vyhnout se omylům, které by jinak mohly zpomalit nastartovaný růst a dynamiku.

Výzkum a poradenství

Pokrýváme vaši roli v celé její šíři počínaje akvizicí zákazníků a řízením firemní výkonnosti a konče produktovou strategií a korporátním rozvojem.

Spolupráce založená na důvěře

Naši experti spolupracují s uživateli vaší technologie v atmosféře vzájemné důvěry a mají detailní znalosti co se potřeb a očekávání vašich klientů dnes i v budoucnu týče.

Model, který funguje

Náš model spolupráce vám v každé fázi vašeho projektu umožňuje rychle a účinně reagovat, a to díky podpoře expertů, která je vám na vyžádání k dispozici a nemá ve své komplexitě na trhu konkurenci.

Můžeme si promluvit?

Jsme připraveni pomoci vám úspěšně zvládnout nadcházející technologické výzvy i problémy v oblasti byznysu. Dejte nám vědět, jakmile budete mít zájem o schůzku nebo se budete chtít na cokoli zeptat.