Hledáme šikovnou a ochotnou kolegyni na pozici recepční/asistentka. Pozitivní osobnost a zkušenost na obdobné pozici jsou velkou výhodou.

Náplň práce:

  • telefonická komunikace s klienty, přepojování hovorů
  • administrace odeslané a doručené pošty
  • komunikace s příchozími návštěvami
  • objednávání kancelářských potřeb
  • administrativní podpora

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka
  • reprezentativní vystupování
  • komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost, flexibilita
  • znalost práce na PC (MS Office)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnost odborného rozvoje a vzdělávání
  • možnost profesního růstu
  • prostor pro uplatnění vlastních myšlenek a nápadů
  • motivující platové ohodnocení
  • práci v přátelském kolektivu

Typ pracovního poměru: Práce na částečný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Benefity:

  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou