Aktuální volné pozice

Pojďte s námi využívat fantastický arzenál znalostí společnosti Gartner ve prospěch zákazníků v České republice a na Slovensku, a také ke svému vlastnímu odbornému růstu.

Jako člen našeho týmu získáte práci v atraktivním oboru, příjemné pracovní prostředí, přístup k novým technologiím, motivující ohodnocení, možnost seberealizace a perspektivu osobního rozvoje. Máte-li o spolupráci s námi zájem, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu. V případě, že budete vybrán/a, budete kontaktován/a a přizván/a k osobnímu pohovoru.

Stále rosteme, a proto hledáme do svého týmu nové kolegy na pozice:

Senior Account Executive – Financial Services

Business Development Manager

KPC-Group, s.r.o., působí v ČR, SR a Rumunsku jako výhradní zastoupení Gartner, vedoucí světové nezávislé výzkumné a poradenské společnosti v oboru ICT.

Gartner, to je více než 1 100 analytiků a 8 100 spolupracovníků, kteří sledují 1 352 technologických a byznysových témat, na 2 000 technologií, aplikací a trendů a přes dva tisíce výrobců a dodavatelů. Pravidelně dělají tržní analýzy 175 technologických segmentů, generují 5 000 IT benchmarků ročně. Databáze Gartner obsahuje více než 116 tisíc vlastních analýz, šablon a dalších dokumentů. Služeb Gartner využívá 74 % společností z žebříčku Fortune 1 000 a 75 % společností z žebříčku Global 500.

V případě zájmu o spolupráci prosím zašlete Váš životopis a motivační dopis na e-mail: hkabilova@gartner.cz.