Přidejte se ke Gartner

Proč je práce pro Gartner tak skvělá? Jsou to především skvělí lidé, zvídaví a orientovaní na úspěch, nadšení novými nápady a se smyslem pro týmovou spolupráci. Tajemstvím globálního úspěchu společnosti Gartner jsou totiž špičkoví zaměstnanci. Chcete-li právě s takovými lidmi pracovat na těch nejzajímavějších tématech z IT i byznysu a vidět výsledky své práce u klientů – nejvýznamnějších bank, pojišťoven, telekomunikačních operátorů, utilit, výrobních podniků a organizací veřejného sektoru, jsou Gartner a KPC-Group to pravé místo.

Skvělé pracovní prostředí

Kancelář KPC-Group naleznete od léta 2015 v klidnější části centra Prahy poblíž Anděla, s velmi dobrou dopravní dostupností MHD i autem a řadou skvělých restaurací pro pracovní obědy a jednání s klienty v nedalekém okolí. Arbes Building ve Štefánikově ulici byla postavena jako jedna z prvních modernizovaných kancelářských budov na sklonku 90. let. Naše kanceláře v 7. patře mají klasické uspořádání s oddělenými pracovišti a nabízejí malou oddychovou zónu a především velkou terasu s výhledem prakticky na celou Prahu, kde můžete trávit jarní a letní pracovní dny s notebookem a šálkem čaje nebo kávy.

Výtečná týmová atmosféra

Fungujeme jako součást přední globální poradenské a výzkumné společnosti, v našem česko-slovenském týmu ale naleznete především bezprostřední atmosféru. Letní páteční odpoledne jsou (v závislosti na počasí) tradičně vyhrazena týmovému obědu u grilu na naší terase – v roli šéfkuchařů se střídají všichni, kdo mají chuť a zájem, a k neformálnímu polednímu posezení rádi přizveme i některého z našich zákazníků nebo potenciálních kolegů.

Fotografie a postřehy z formálních i neformálních týmových akcí naleznete na
Facebooku KPC-Group.

Aktuálně otevřené pozice
V současné době hledáme do týmu KPC-Group nové kolegy na pozice:

Executive Partner

A Gartner Executive Partner (EP) is an indispensable tool for every digital leader. ExP is an exclusive, membership-based organization serving over 7,000 CIOs and senior IT leaders across 87 countries. Our program has seen double digital growth YoY with 54% of members signing multi-year contracts. These members (including Fortune 500 companies & Governments around the world) benefit from the convenience of a single source of knowledge and insight focused on CIO-level challenges, service delivery in their context, the shared knowledge of the world's largest community of CIOs, and the assurance of Gartner objectivity and independence. Gartner’s Executive Partners act as coaches, content-providers and business advisors to Executive Programs members, and partner with colleagues across the organization to deliver service solutions utilizing Gartner products and services.
View Job

Sales Manager/ Sales Team Leader

Gartner Advisory in Czech Republic has nearly doubled in size in the last three years and as part of our business expansion we are looking for an exceptional Sales and Business Leader to join our office in Prague.
View Job

Senior Account Executive /Financial Services

Gartner's elite Global Major Accounts Field Sales organization are at the heart of our double digit growth. Thanks to further strong growth forecasts, we are looking for a highly talented IT Consultative Sales professional to join us as a Senior Account Executive Financial Services Major Accounts CZ/SK.
View Job

Senior Account Executive

KPC-Group is expanding our direct sales channel in the Czech Republic and we are looking for a highly talented consultative sales professional to join our Team.
View Job