Přidejte se ke Gartner

Proč je práce pro Gartner tak skvělá? Jsou to především skvělí lidé, zvídaví a orientovaní na úspěch, nadšení novými nápady a se smyslem pro týmovou spolupráci. Tajemstvím globálního úspěchu společnosti Gartner jsou totiž špičkoví zaměstnanci. Chcete-li právě s takovými lidmi pracovat na těch nejzajímavějších tématech z IT i byznysu a vidět výsledky své práce u klientů – nejvýznamnějších bank, pojišťoven, telekomunikačních operátorů, utilit, výrobních podniků a organizací veřejného sektoru, jsou Gartner a KPC-Group to pravé místo.

Skvělé pracovní prostředí

Kancelář KPC-Group naleznete od léta 2015 v klidnější části centra Prahy poblíž Anděla, s velmi dobrou dopravní dostupností MHD i autem a řadou skvělých restaurací pro pracovní obědy a jednání s klienty v nedalekém okolí. Arbes Building ve Štefánikově ulici byla postavena jako jedna z prvních modernizovaných kancelářských budov na sklonku 90. let. Naše kanceláře v 7. patře mají klasické uspořádání s oddělenými pracovišti a nabízejí malou oddychovou zónu a především velkou terasu s výhledem prakticky na celou Prahu, kde můžete trávit jarní a letní pracovní dny s notebookem a šálkem čaje nebo kávy.

Výtečná týmová atmosféra

Fungujeme jako součást přední globální poradenské a výzkumné společnosti, v našem česko-slovenském týmu ale naleznete především bezprostřední atmosféru. Letní páteční odpoledne jsou (v závislosti na počasí) tradičně vyhrazena týmovému obědu u grilu na naší terase – v roli šéfkuchařů se střídají všichni, kdo mají chuť a zájem, a k neformálnímu polednímu posezení rádi přizveme i některého z našich zákazníků nebo potenciálních kolegů.

Fotografie a postřehy z formálních i neformálních týmových akcí naleznete na
Facebooku KPC-Group.

Aktuálně otevřené pozice
V současné době hledáme do týmu KPC-Group nové kolegy na pozice:

Gartner Business Development Executive

The Business Development Manager (based in our Prague office) is assigned a territory within CZ/SK/ROM geography. The goal is to prospect companies which are not presently purchasing Gartner Research and to identify key buying centres in these companies to sell Gartner Research to expand Gartner’s net new client base.
View Job

Gartner Senior Account Executive Telco/High Tech CZ/SK

Gartner's elite Global Major Accounts Field Sales organization are at the heart of our double-digit growth. We are looking for a motivated and highly talented IT Consultative Sales professional to join us as a Senior Account Executive for Telcos/High Tech to support our major clients in their growth and new markets expansions.
View Job