Přidejte se ke Gartner

Proč je práce pro Gartner tak skvělá? Jsou to především skvělí lidé, zvídaví a orientovaní na úspěch, nadšení novými nápady a se smyslem pro týmovou spolupráci. Tajemstvím globálního úspěchu společnosti Gartner jsou totiž špičkoví zaměstnanci. Chcete-li právě s takovými lidmi pracovat na těch nejzajímavějších tématech z IT i byznysu a vidět výsledky své práce u klientů – nejvýznamnějších bank, pojišťoven, telekomunikačních operátorů, utilit, výrobních podniků a organizací veřejného sektoru, jsou Gartner a KPC-Group to pravé místo.

Skvělé pracovní prostředí

Kancelář Gartner Czech Republic naleznete od léta 2015 v klidnější části centra Prahy poblíž Anděla, s velmi dobrou dopravní dostupností MHD i autem a řadou skvělých restaurací pro pracovní obědy a jednání s klienty v nedalekém okolí. Arbes Building ve Štefánikově ulici byla postavena jako jedna z prvních modernizovaných kancelářských budov na sklonku 90. let. Naše kanceláře v 7. patře mají klasické uspořádání s oddělenými pracovišti a nabízejí malou oddychovou zónu a především velkou terasu s výhledem prakticky na celou Prahu, kde můžete trávit jarní a letní pracovní dny s notebookem a šálkem čaje nebo kávy.

Výtečná týmová atmosféra

Fungujeme jako součást přední globální poradenské a výzkumné společnosti, v našem česko-slovenském týmu ale naleznete především bezprostřední atmosféru. Letní páteční odpoledne jsou (v závislosti na počasí) tradičně vyhrazena týmovému obědu u grilu na naší terase – v roli šéfkuchařů se střídají všichni, kdo mají chuť a zájem, a k neformálnímu polednímu posezení rádi přizveme i některého z našich zákazníků nebo potenciálních kolegů.

Fotografie a postřehy z formálních i neformálních týmových akcí naleznete na
Facebooku KPC-Group.

Aktuálně otevřené pozice

V současné době hledáme do týmu Gartner Czech Republic několik nových, talentovaných kolegů.

Přehled aktuálně otevřených pozic naleznete zde.