Podpora růstu byznysu v komplexním prostředí

Složitější organizační struktura a nestálé makroekonomické trendy v kombinaci se snazším přístupem na trh pro menší konkurenty činí ze zajištění udržitelného růstu čím dál náročnější úkol.

„Gartner nabízí sérii studií na témata jako je inovační prostředí nebo vyspělost role výzkumu a vývoje, které poskytují v praxi využitelné návrhy na zlepšení identifikovaných nedostatků. Tyto informace a poradenství mají významný vliv na výkon našeho výzkumu a vývoje.“

Ředitel pro vědu

Jak pomáháme řešit ty nejsložitější výzvy

Při stávajícím zrychlujícím se tempu změn je obtížné udržet si náskok. Naše informace, poradenství a nástroje pomáhají šéfům inovací a strategie, jako jste vy, dosáhnout klíčových priorit a připravit podmínky pro růst vašeho byznysu.

Buďte v souladu s rodícími se trendy

Pomůžeme vám analyzovat nová témata rychleji, ověřit, jak reaguje vaše konkurence, a pochopit nové trendy tak, abyste mohli společně s vašimi byznys partnery učinit konkrétní kroky.

Zaměřte se na řízení inovací a strategii

Pomůžeme vám s plánováním a prioritizací prorůstových investic.

Vytvořte kulturu postavenou na inovacích a strategii

Ukážeme vám, jak odstranit překážky, které vám brání uvažovat v dlouhodobém horizontu, a jak povzbudit vaše manažery ke zpochybňování statu quo.

Vytvořte transformativní růst

Zajistěte vaší organizaci růst Odhalte osvědčené přístupy k řešení vašich klíčových priorit a vytvořte rámce a nástroje pro využití těchto informací napříč funkcemi zodpovědnými za inovace a strategii.

Gartner je důvěryhodným poradcem a zdrojem objektivních informací pro více než 15 600 organizací ve více než stovce zemí na celém světě.

Ověřte si, jak vám můžeme pomoci vyřešit vaše nejdůležitější priority.