Určujte směr digitální transformace vaší organizace

Technologická inovace mění způsob, jakým se získává, přenáší a spotřebovává energie. Jako CIO máte příležitost chopit se vedoucí role při transformaci vaší organizace na digitální utility. V kontextu zrychlující se digitalizace a změn, které přináší, potřebujete získat nadhled, vyhnout se nástrahám a poučit se z úspěchů i neúspěchů ostatních. Díky tomu, že rozpoznáte chybná a správná investiční rozhodnutí, budete moci vytvořit skutečně hodnotnou, přelomovou strategii vaší organizace.

Připravte vaše utility na digitální budoucnost

Musíte nejenom definovat a vytvořit digitální platformy, ale také přesvědčit ostatní zainteresované strany z byznysu, že je třeba do digitálních projektů investovat.

Porozumějte nejnovějším trendům, které ovlivňují váš byznys

Na konferenci Gartner Symposium/ITxpo, která poskytuje nejúspěšnějším CIOs z celého světa strategický náhled na rodící se trendy a novou podobu IT a byznysu, přetavíte vaši vizi v konkrétní kroky. Díky tomuto bezkonkurenčnímu setkání analytiků Gartner, odvětvových expertů, kolegů z vašeho odvětví a dodavatelů pochopíte nové způsoby, jak překonat kritické překážky, rozhodovat s větší jistotou a dosáhnout jako lídr významných výsledků.

Webové stránky konference

GARTNER JE DŮVĚRYHODNÝM PORADCEM A ZDROJEM OBJEKTIVNÍCH INFORMACÍ PRO VÍCE NEŽ 15 600 ORGANIZACÍ VE VÍCE NEŽ STOVCE ZEMÍ NA CELÉM SVĚTĚ.

Ověřte si, jak vám můžeme pomoci vyřešit vaše nejdůležitější priority.