Webináře Gartner

Připravujeme pro vás výběr zajímavých plánovaných a proběhlých (on-demand) online seminářů s analytiky. Neomezujte se ale jen na naše tipy – kompletní a vždy aktuální seznam naleznete na webu Gartner, kde si můžete vybrat podle oblasti, která vás zajímá. Webináře jsou v angličtině a přístup k nim je bezplatný.

Plánované webináře

Webináře jsou obvykle po své „premiéře“ k dispozici ve formě „on demand.“

 

Vyřeší datový hub vaše datové dilema?

Kdy: 5. srpna 2019, 16:00 CEST

Analytici: Andrew White, Ted Friedman

Délka: 60 minut

Odkaz: Will a Data Hub Solve Your Data Dilemma?

Co jsou datové huby a jako podporují sdílení dat a prosazování datové governance? Jaký s nimi efektivně začít, navrhovat je a nasazovat? Na tyto a další otázky ohledně datových hubů, umožňujících propojovat, sdílet a spravovat odlišné zdroje dat odpoví webinář s dvojicí analytiků – viceprezidentů výzkumu.

 

Top technologické trendy ovlivňující zákaznickou zkušenost

Kdy: 13. srpna 2019, 17.00 CEST

Analytik: Don Scheibenreif

Délka: 60 minut

Odkaz: Top Technology Trends Impacting Customer Experience

Znáte nejdůležitější technologické trendy ovlivňující či definující interakci se zákazníky? Víte jak mění tradiční vztahy? Odpovědi na tyto a další otázky, stejně jako rady a tipy jak tyto trendy zakomponovat do strategií v oblasti řízení vztahů se zákazníky, prodeje, podpory  a dalších nabídne online seminář s jednou z analytických superstar Gartneru, Donem Scheibenreifem.

 

Jak překonat transformační problémy při přechodu na digitální provozní model

Kdy: 21. srpna 2019, 16.00 CEST

Analytik: Donna Scott

Délka: 60 minut

Odkaz: Top Challenges in Transforming Your Operating Model to Digital

Přechod na digitální provozní model představuje zásadní transformační výzvu jdoucí napříč mnoha oblastmi a několika roky. V rámci webináře se dozvíte na co nejspíš během transformace narazíte a také tipy a doporučené postupy s jejichž pomocí byste měli úspěšně dosáhnout cíle.

 

Budoucnost lídrů ve světě technologií v roce 2025

Kdy: 27. srpna 2019, 16.00 CEST

Analytik: Heather Colella

Délka: 60 minut

Odkaz: The Future of Technology Leadership in 2025

Heather Colella se nevěnuje technologiím, ale především řízení mezilidských vztahů a lidí ve stále technologičtějším světě. V jejím webináři se proto dozvíte jaké měkké dovednosti a vlastnosti budou úspěšní lídři a vedoucí pracovníci v příštích pěti letech potřebovat a jak se změní role CIO a jeho týmu.

 

Budoucnost aplikací

Kdy: 28. srpna 2019, 4.00 CEST

Analytik: Dennis Gaughan

Délka: 60 minut

Odkaz: Future of Applications

(Téměř) každý obchodní model a podnik je dnes digitálním, což mimo jiné znamená že v srdci i na okrajích každého podniku či organizace dnes naleznete aplikace. Webinář je zaměřen na změny v oblasti strategie, architektury, lidských zdrojů a kultury související s potřebou vytvářet, dodávat a provozovat aplikace.

 

On-demand webináře (lze shlédnout kdykoliv)

 

Co byste měli vědět o zákaznické analytice

Kdy: on-demand

Analytik: Melissa Davis

Délka: 60 minut

Odkaz: What You Need to Know About Customer Analytics

Analýza zákaznických dat je jedním hlavních důvodů pro investice do analytických řešení, šíře a rozsah možností toho co a jak analyzovat mohou ale být zahlcující samy o sobě. Webinář vám usnadní orientaci v klíčových trendech a nabídne osvědčené postupy jak je využít.

 

Jak vytvořit digitální byznys s růstovým příběhem

Kdy: On-demand

Analytik: Chet Geschickter

Délka: 60 minut

Odkaz: How to Create a Digital Business Growth Story

Růst, růst je to, co CEO chtějí. A úplně nejraději mají růst digitální. Jak rozvíjet digitální příležitosti které vytvářejí přidanou hodnotu, co je základem exponenciálního růstu a jak se pomocí pravidel tvorby hodnoty zaměřit na ty správné platformy a technologie – to vše pokrývá seminář s Chetem Geschickterem.

 

Průzkum mezi CEO a členy nejvyššího vedení – výsledky a dopad na CIO

Kdy: On-demand

Analytik: Mark Raskino

Délka: 60 minut

Odkaz: CEO and Business Executive Survey 2019 – Results and Implications for CIOs

Gartner provádí každoročně rozsáhlý průzkum nejen mezi CIO a IT řediteli ale také mezi CEO a členy nejvyššího vedeni byznysu s cílem zjistit jak se mění jejich priority a uvažování o dalším vývoji, rozvoji a využívání technologií. Mark Raskino vám v online semináři představí to nejdůležitější z jeho výsledků a poradí, jak vše promítnout do strategie IT oddělení.

 

Jak vítězit ve světě digitálních draků

Kdy: On-demand

Analytik: Dave Aron

Délka: 60 minut

Odkaz: Winning in a World of Digital Dragons

Digitální draci zahrnují jak digitální obry typu Google či Microsoft, tak menší (často čínské) společnosti, které mají potenciál být významnými hráči na více digitálních trzích s přesahem do řady odvětví. Právě to je důvod proč byste se o ně měli zajímat – ať už jsou vaší doménou finanční služby, utility nebo výrobní sféra. Jejich aktivita se sice prozatím omezuje především na asijské trhy, přesto, nebo právě proto je dobré poznat jejich obchodní modely nejen jako potenciální hrozbu, ale i coby možnou inspiraci.