Webináře Gartner

Kdy: Červenec 2019
Kde: Online, webové stránky Gartner

Připravujeme pro vás výběr zajímavých plánovaných a proběhlých (on-demand) online seminářů s analytiky. Neomezujte se ale jen na naše tipy – kompletní a vždy aktuální seznam naleznete na webu Gartner, kde si můžete vybrat podle oblasti, která vás zajímá. Webináře jsou v angličtině a přístup k nim je bezplatný.

Plánované webináře

Webináře jsou obvykle po své „premiéře“ k dispozici ve formě „on demand.“

Současnost a budoucnost AI

Kdy: 8. července 2019, 16:00 CEST

Analytik: Whit Andrews

Délka: 60 minut

Čím lépe AI poznáte, tím měně děsivá a složitá vám bude připadat. Mnozí od AI očekávají, že zlepší naše osobní i pracovní životy, co od této technologie ale mohou podniky reálně očekávat dnes vám představí webinář s W. Andrewsem.

The Present and Future of AI

Výdaje na IT 2Q19: otřesy na trhu a jejich příčiny

Kdy: 9. července 2019, 17:00 CEST

Analytici: John Lovelock , Rajesh Kandaswamy , Andrew Phillips , Bryan Britz

Délka: 60 minut

Kteří dodavatelé na trhu vyhrávají, kteří překonávají své konkurenty a jaké jsou příčiny zásadních otřesů a změn, k nimž na trhu dochází? Analytici očekávají, že v letošním roce nebudou poprvé výdaje za nové technologie a rodící se obchodní postupy financovány z navýšení IT rozpočtů, ale z jejich hlavní části. Více v online webináři.

IT Spending Forecast, 2Q19 Update: Market Disruptions and the Disruptors

Migrace podnikových databází do cloudu

Kdy: 10. července 2019, 17:00 CEST

Analytik: Lyn Robinson

Délka: 60 minut

S tím, jak podniky migrují své vlastní systémy do cloudu, vyvstává otázka, jak určit které databáze migrovat a jak se vyhnout chybám. Webinář mimo jiné nabídne přehled vhodných technik.

Migrate Enterprise Databases to the Cloud

Pět osvědčených postupů pro vysoce výkonné týmy

Kdy: 22. července 2019, 4:00 CEST

Analytik: Christie Struckman

Délka: 60 minut

Znáte ve vaší organizaci někoho, kdo může svou práci dokončit aniž by se přitom musel spolehnout i na někoho z kolegů? Nejspíše ne. Týmy a týmová práce jsou v současném světě nezbytné – webinář vám nabídne návod a rady, jak sestavovat skvělé a produktivní týmy.

5 Best Practices of High Performing Teams

Jak CIO středně velkých podniků řídí inovaci v oblasti CX

Kdy: 29. července 2019, 17:00 CEST

Analytik: Nadine LeBlanc

Délka: 60 minut

Od CIO ve středně velkých podnicích se dnes očekává víceméně totéž co od jejich korporátních kolegů – například, že budou pomáhat rozvíjet programy v oblasti zákaznické zkušenosti a interakce. Odlišná struktura a možnosti středních a menších podniků ale vyžadují odlišný přístup než jaký typický volí CIO v korporátní sféře.

How CIOs Lead CX Innovation for Midsize Enterprises

 

On-demand webináře (lze shlédnout kdykoliv)

Současnost a budoucnost CDO (Chief Data Officer)

Kdy: on-demand

Analytik: Debra Logan

Délka: 60 minut

Jak může CDO ovlivnit business a zlepšit šance podniku na úspěch? Analytici se na tuto i podobné otázky zaměřili v rámci průzkumu CDO Survey s cílem změřit mimo jiné schopnost kvantifikovat hodnotu podnikových informací (infonomika), podpořit zavádění nových a revolučních technologií (AI, blockchain) nebo zlepšit oblast provozu.

The Current State and Future of the Chief Data Officer

Trendy, zlomové okamžiky a budoucnost byznys a IT služeb

Kdy: On-demand

Analytik: Fran Karamouzis

Délka: 60 minut

Co v současné době určuje směřování trhu byznys a IT služeb a jaké jsou jeho „disruptory“, jak se budou vyvíjet výdaje v této oblasti a kam trh, jehož velikost celosvětově v roce 2018 přesáhla magický bilion dolarů, zamíří v delším horizontu?

Trends, Disruptors and the Future of Business & IT Services

Zvládněte škálování ochrany soukromí

Kdy: On-demand

Analytik: Nader Henein

Délka: 60 minut

Firmy se dnes musí přizpůsobit různým předpisům v oblasti ochrany soukromí – například GDPR či CCPA. Zavedení podpory požadavků zákazníků (nastavení preferencí, přístup k datům a požadavky na jejich smazání). Webinář nabízí přehled metrik, postupů a doporučení v této oblasti.

Deliver Practical Privacy at Scale

Úspěch v DevOps: co, jak a proč

Kdy: On-demand

Analytik: Mike Gilpin

Délka: 60 minut

K DevOps lze přistupovat řadou způsobů, jen některé ale vedou k úspěchu. Webinář představí ty osvědčené a nejefektivnější včetně příkladů a tipů z praxe klientů Gartner a dalších organizací. Vše počínaje startem a výběrem potenciálně úspěšných iniciativ, přes silné a slabé stránky, doporučené postupy a věci, na které byste si měli dát pozor.

DevOps Trends for Success: What, How and Why