Webináře Gartner

Kdy: Září 2018
Kde: Online, webové stránky Gartner

Připravujeme pro vás výběr zajímavých plánovaných a proběhlých (on-demand) online seminářů s analytiky. Neomezujte se ale jen na naše tipy – kompletní a vždy aktuální seznam naleznete na webu Gartner, kde si můžete vybrat podle oblasti, která vás zajímá. Webináře jsou v angličtině a přístup k nim je bezplatný.

Plánované webináře

 

Nejlepší praxe ve vyjednávání s dodavateli v oblasti dat a analytiky

Analytik: Ehtisham Zaidi
Kdy: 18. září 2018, 16:00 CEST
Délka: 60 minut

Tento webinář vás provede nejnovějšími trendy v pricingu a licenčních modelech a doporučeními pro vyjednávání s dodavateli v oblasti dat a analytiky.

Webinář na portále Gartner

On-demand webináře

Základy datové vědy a strojového učení

Analytik: Peter Krensky
Kdy: On-demand
Délka: 60 minut

Webinář je úvodem do datové vědy a strojového učení a jejich potenciálu pro byznys. Analytik v jeho průběhu shrne hlavní trendy a koncepty, osvědčené postupy a nejzajímavější technologie.

Webinář na portále Gartner

10 hlavních změn, které vyžaduje nařízení GDPR

Analytik: Mark Horvath
Kdy: On-demand
Délka: 60 minut

Mezi organizacemi jsou velké rozdíly co do souladu s novou legislativou EU na ochranu osobních údajů (GDPR). Tento webinář vám pomůže ověřit, zda jste na nová pravidla patřičně připraveni a zda jste nezapomněli na některou z deseti hlavních změn, kterým je potřeba věnovat pozornost před i po 25. květnu 2018.

Webinář na portále Gartner

Řízení rizik a bezpečnosti tempem digitálního byznysu

Analytik: Tom Scholtz
Kdy: On-demand
Délka: 60 minut

Jedním z nepopulárnějších online seminářů je přednáška viceprezidenta pro výzkum Toma Scholze na téma „Managing Risk and Security at the Speed of Digital Business“ – dozvíte se v ní, co má obsahovat efektivní bezpečnostní strategie pro bezpečnost a řízení rizik v souvislosti s digitálním byznysem, jaké jsou její nejdůležitější principy a jak souvisí s technologickou oblastí a schopnostmi IT organizace.

Webinář na portále Gartner