Webináře Gartner

Kdy: Červenec 2018
Kde: Online, webové stránky Gartner

Připravujeme pro vás výběr zajímavých plánovaných a proběhlých (on-demand) online seminářů s analytiky. Neomezujte se ale jen na naše tipy – kompletní a vždy aktuální seznam naleznete na webu Gartner, kde si můžete vybrat podle oblasti, která vás zajímá. Webináře jsou v angličtině a přístup k nim je bezplatný.

Plánované webináře

Strategie pro prvotřídní zákaznickou zkušenost

Analytik: Jim Robinson
Kdy: 26. července 2018, 17:00 CEST
Délka: 60 minut

Špičková zákaznická zkušenost je jedním z mála způsobů, jak se ještě lze významně odlišit od konkurence. Osobní interakce a interakce pomocí hlasu jsou postupně nahrazovány digitálními kanály, a IT se tak pro komunikaci se zákazníky stává čím dál důležitější. V průběhu tohoto webináře, který je postaven na osvědčených postupech, se dozvíte, jak strategii pro prvotřídní zákaznickou zkušenost úspěšně implementovat.

Webinář na portále Gartner

On-demand webináře

Základy datové vědy a strojového učení

Analytik: Peter Krensky
Kdy: On-demand
Délka: 60 minut

Webinář je úvodem do datové vědy a strojového učení a jejich potenciálu pro byznys. Analytik v jeho průběhu shrne hlavní trendy a koncepty, osvědčené postupy a nejzajímavější technologie.

Webinář na portále Gartner

10 hlavních změn, které vyžaduje nařízení GDPR

Analytik: Mark Horvath
Kdy: On-demand
Délka: 60 minut

Mezi organizacemi jsou velké rozdíly co do souladu s novou legislativou EU na ochranu osobních údajů (GDPR). Tento webinář vám pomůže ověřit, zda jste na nová pravidla patřičně připraveni a zda jste nezapomněli na některou z deseti hlavních změn, kterým je potřeba věnovat pozornost před i po 25. květnu 2018.

Webinář na portále Gartner

Top IoT technologie, které radikálně změní vaši organizaci

Analytik: Ted Friedman
Kdy: On-demand
Délka: 60 minut

Internet věcí způsobuje obrovsky rychlý technologický rozvoj a stojí za novinkami v oblasti umělé inteligence, analytice, bezpečnosti a komunikacích, které generují nové příležitosti. Veškerý tento pokrok však s sebou nese nebývale velkou komplexitu. CIO musejí porozumět tomu, kdy, kde a jak mohou internet věcí využít, a zároveň se připravit na řešení nejednoduchých problémů, které nevyhnutelně nastanou.

Webinář na portále Gartner

Řízení rizik a bezpečnosti tempem digitálního byznysu

Analytik: Tom Scholtz
Kdy: On-demand
Délka: 60 minut

Jedním z nepopulárnějších online seminářů je přednáška viceprezidenta pro výzkum Toma Scholze na téma „Managing Risk and Security at the Speed of Digital Business“ – dozvíte se v ní, co má obsahovat efektivní bezpečnostní strategie pro bezpečnost a řízení rizik v souvislosti s digitálním byznysem, jaké jsou její nejdůležitější principy a jak souvisí s technologickou oblastí a schopnostmi IT organizace.

Webinář na portále Gartner