Jubilejní 10. ročník TOP ICT Garden Party, který proběhne 7. 6. v Reštaurácii Hrad na Bratislavském hradě, připravujeme. Můžete si ale přečíst, jaký byl ročník 2017, nebo prohlédnout archiv předchozích let. S případnými dotazy se můžete obrátit na Hanu Štamberkovou (hstamberkova@kpc-group.cz).

Ročník 2017 je úspěšně za námi!

Tradiční TOP ICT Garden Party se tentokrát nesla v duchu hesla „Hvězdy na Hradě“ a kromě nejznámějších osobností z řad CIO a IT ředitelů ze soukromé i veřejné sféry, vrcholných představitelů akademické obce či generálních ředitelů a country managerů významných dodavatelských firem přivítala už tradičně také hvězdy hudební scény.

Stálicí je již několikátým rokem zpěvačka Andrea Zimányiová, během celovečerního programu vystoupily také taneční škola Dance Cool Crew a kapela TRAM69 s výběrem rockových hitů. Hlavní hvězdou letošní Garden party byl pochopitelně Pavol Habera, který společně se svou kapelou roztančil většinu a rozezpíval všechny přítomné. Celým večerem provázel, stejně jako v předchozích ročnících, moderátor Ján Mečiar.

Nad ročníkem 2017 převzala záštitu jak akademická sféra – rektor STU Bratislava prof. Robert Redhammer a rektor UK Bratislava prof. Karol Mičieta, tak místa nejvyšší – předseda vlády SR Robert Fico. A s ohledem na skvělé počasí je možné, že se k záštitě neoficiálně přidala místa ještě vyšší.

Společně s pořadatelem akce – společností KPC-Group (zastoupení Gartner pro ČR, SR a Rumunsko), účastníky a partnery letošní akce (těmi hlavními byly společnosti DXC.technology a ICZ v platinové společně s Dell EMC a EMM ve zlaté kategorii) se těšíme na příští, jubilejní ročník.

Archiv Garden party (program, partneři, fotogalerie):

Kdy: 7. 6. 2018
Kde: Reštaurácia Hrad, Bratislava
Kdo: CIO a ředitelé IT, vedoucí IT odborů ve veřejné správě

Program