Ve čtvrtek 22. února 2018 zveme členy exekutivního programu Gartner na další setkání jejich VIP klubu, tentokrát s českým horolezcem, skalním lezcem a pískařem, Markem Holečkem.

Kdy:
čtvrtek 22. února 2018
Kde:
Hotel Le Palais Praha, U Zvonařky 1, Praha 2
Kdo:
pro členy exekutivního programu Gartner
Jazyk:
Akce proběhne v českém jazyce.

Program

18:00 – 18:30
Welcome drink
18:30 – 19:30
Přednáška SATISFACTION!

Jsou v každém z nás osudové životní linky, které zurčí, bouří a najednou jak ztichlá poušť se ukládají v zapomnění. Přesto dál procházejí naším bytím a dílky mozaiky se mohou v určitý čas seskupit v ucelený obraz. Přijďte si vyslechnout jeden silný příběh o touze, vášni, tragédii, prohrách, vítězstvích, který přetavila lidská úpornost a dovednost v celosvětový úspěch. Mé povídání o životní genezi, včetně dokončení prvovýstupu na Ghasherburm I 8080 m n. m, neboli „Krásnou horu“ ležící v severovýchodním Pákistánském Karakoramu, doprovodí obrázky včetně filmových šotů.

19:30 -
Večeře

Přednášející

Marek Mára Holeček

Marek Mára Holeček (1974) je český horolezec, skalní lezec a pískař. Získal několik ocenění – Výstupy roku ČHS a Horolezec roku. V roce 2017 vylezl se Zdeňkem Hákem alpským stylem novou cestou na osmitisícovku Gašerbrum I v Karakoramu (nový český prvovýstup po 27 letech). Více se o něm dozvíte na: www.marekholecek.cz.

Registrace a další informace

Akce je určena pouze pro zvané – pro členy exekutivního programu Gartner. Pozvánka platí pro dvě osoby. Máte-li zájem o registraci nebo jakékoli dotazy, obraťte se prosím na Veroniku Vápenkovou (vvapenkova@gartner.cz).

Místo konání akce

Hotel Le Palais Praha, U Zvonařky 1, Praha 2