Ve čtvrtek 22. února 2018 zveme členy exekutivního programu Gartner na další setkání jejich VIP klubu, tentokrát s českým horolezcem, skalním lezcem a pískařem, Markem Holečkem.

Kdy:
čtvrtek 22. února 2018
Kde:
Hotel Le Palais Praha, U Zvonařky 1, Praha 2
Kdo:
pro členy exekutivního programu Gartner
Jazyk:
čeština (The event will be held in Czech)

Program

18:00 – 18.30
Welcome drink
18:30 – 19:30
Přednáška SATISFACTION!

Marek Holeček, český horolezec, skalní lezec a pískařJsou v každém z nás osudové životní linky, které zurčí, bouří a najednou, jak ztichlá poušť se ukládají v zapomnění. Přesto dál procházejí naším bytím a dílky mozaiky se mohou v určitý čas seskupit v ucelený obraz. Přijďte si vyslechnout jeden silný příběh o touze, vášni, tragédii, prohrách, vítězstvích, který přetavila lidská úpornost a dovednost v celosvětový úspěch. Mé povídání o životní genezi, včetně dokončení prvovýstupu na Ghasherburm I 8080 m n. m, neboli „Krásnou horu“ ležící v severovýchodním Pákistánském Karakoramu, doprovodí obrázky včetně filmových šotů.

19.30 -
Večeře

Přednášející

Marek Mára Holeček

Marek Mára Holeček (1974) je český horolezec, skalní lezec a pískař. Získal několik ocenění – Výstupy roku ČHS a Horolezec roku. V roce 2017 vylezl se Zdeňkem Hákem alpským stylem novou cestou na osmitisícovku Gašerbrum I v Karákóramu (nový český prvovýstup po 27 letech). Více se o něm dozvíte na: www.marekholecek.cz.

Registrace a další informace

Pellentesque pretium lectus id turpis. Aliquam id dolor. Donec quis nibh at felis congue commodo. Nulla quis diam. Vivamus porttitor turpis ac leo. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam.

   

  Registrační poplatky

  Bezplatná registrace (klienti Gartner, osobní pozvánka)Zvýhodněná cena při včasné registraci (platí do):Standardní poplatek:

   

  Platba fakturou

   

  Osobní konzultace s analytikem Gartner

  Jako registrovaný účastník máte možnost zarezervovat si osobní půlhodinovou pracovní schůzku s analytikem Gartner. Uveďte (anglicky) téma a otázky, které chcete diskutovat.

  Schůzku s analytikem vám potvrdíme nejpozději dva dny před konáním akce.

   

   

  Soukromí

  Gartner/KPC-Group bez vašeho vědomí nepředá uvedené osobní údaje žádné jiné společnosti, jedině pokud by tak zákon výslovně stanovil. Je-li při poskytování našich služeb nutné sdílet osobní informace se třetími stranami, požadujeme po nich, aby jednaly podle pravidel na ochranu soukromí společnosti Gartner, jejímž výhradním zastoupením pro ČR, SR a Rumunsko je společnost KPC-Group, s.r.o. Tato pravidla jsou k dispozici na www.gartner.com/privacy/.

   

  Storno podmínky

  Registrace musí být zrušena písemně nejpozději 10 pracovních dní před konáním akce. Při pozdějším oznámení nebo v případě neúčasti vám bude účtován plný účastnický poplatek.

   

  Místo konání akce

  Hotel Le Palais Praha, U Zvonařky 1, Praha 2

  Pellentesque pretium lectus id turpis. Aliquam id dolor. Donec quis nibh at felis congue commodo. Nulla quis diam. Vivamus porttitor turpis ac leo. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam.