Kdy:
22. února 2018
Kde:
Art Nouveau Palace Hotel, Panská 12, Praha 1
Kdo:
CIO a IT manažeři, šéfové infrastruktury a provozu, manažeři sourcingu, IT architekti
Jazyk:
Akce proběhne v anglickém jazyce.

Program

8:30 – 9:00
Registrace a snídaně
9:00 – 9:45
Přednáška
  • Téma tisku v roce 2018: jaké studie připravujeme
  • Novinky a trendy na trhu MPS
  • Doporučené postupy pro nákup MPS
  • Tipy a doporučení při sjednávání smluv
  • Technologické trendy v oblasti pull print
  • Novinky v zabezpečení tisku
  • Cloudové faxování

 

9:45 – 10:00
Q&A

Přednášející

Kristin Merry Von Manowski
  • 23 let v IT odvětví
  • 1 rok u Gartner

Role a specializace

Na své současné pozici ředitelky výzkumného týmu Gartner pro oblast tisku je Kristin von Manowski odpovědná za sledování nových technologických trendů a jejich směřování v rámci odvětví tiskových řešení, tiskových služeb (MPS) a rodícího se trhu obsahových služeb (MCS). Své znalosti zakládá na dlouholeté kariéře v oblasti technologických strategií – před příchodem do Gartner působila na pozici Senior Strategist v Canon Solutions, America.

Kristin von Manowski pomáhá dodavatelům i uživatelům orientovat se v nových příležitostech, jež nabízí nástup cloudu, IoT a digitální transformace. V rámci 1:1 diskusí s Kristin dokáží zákazníci nastartovat kreativní myšlení a nacházet nové příležitosti k růstu, diferenciaci a dalšímu rozvoji technologií a služeb v řadě oblastí včetně rodícího se cloudového tisku, workflow řešení, inovativních modelů doručování služeb a nových potřeb uživatelů – firem.

Uživatelé mohou využít jejích rozsáhlých zkušeností v oblasti hodnocení, návrhu a implementací řešení podnikového tisku a skenování s cílem maximalizace návratnosti investic, tvorby přidané hodnoty, nebo dosahování konkrétních cílů.

 

Registrace

Tato akce je určena pouze zvaným účastníkům. Máte-li zájem o registraci, napište prosím na vvapenkova@gartner.cz. Potvrzení registrace vám pošleme ihned po jejím zpracování.

V rámci pracovní snídaně můžete využít jedinečnou příležitost hovořit s analytikem přímo v rámci 30ti minutové privátní konzultace, během níž můžete prodiskutovat konkrétní řešení vašich potřeb i výzev v příslušné oblasti. Obraťte se prosím na nás pro další informace.

Místo

Art Nouveau Palace Hotel, Panská 12, Praha 1