Kdy:
29. 9. 2021
Kde:
Akce proběhne online, odkaz bude registrovaným účastníkům zaslán e-mailem
Jazyk:
Jazykem akce je angličtina

Program

15:30 - 15:35
Přihlášení a uvítání účastníků
15:35 - 16:30
Přednáška Saikata Raye

Lídři odpovědní za IT a podnikovou architekturu jsou svými kolegy z byznysu často přesvědčováni, aby se zaměřili především na taktické potřeby automatizace rutinních procesů pomocí RPA. RPA může poskytnout rychlou úlevu jako neinvazivní forma integrace. Procesy však nejsou vždy jednoduché, rutinní, opakující se a stabilní. Mohou být rozsáhlé a často zahrnují inteligentní automatizované rozhodování a optimalizaci.  Skutečnou výzvu – jak škálovat RPA nad rámec několika málo počátečních nízko visících plodů rutinních procesů – nelze vyřešit jediným nástrojem nebo pomocí oddělených strategií a sil. Chcete-li se dozvědět, jak škálovat automatizaci s taktickými a strategickými cíli a zajistit komplexní automatizaci nad rámec RPA – Gartner to nazývá “hyperautomatizací”, připojte se k nám na virtuální briefing s analytikem společnosti Gartner Saikatem Rayem:

 

Vydejte se nacestu od RPA k hyperautomatizaci. (Start your journey from RPA to Hyperautomation – Celá akce bude probíhat v angličtině).

 

Přednáška nabídne odpovědi na tyto (a další) otázky:

  • Proč RPA – proč nejde jen o automatizaci, ale také o nový přístup k integraci.
  • Jaké jsou hlavní trendy v RPA a jaká je současná situace na trhu a kam směřuje.
  • Kdy, kde a jak aplikovat RPA – jak optimalizovat jeho přínosy a připravit se na to, co přijde příště (ano, hyperautomatizace – a její stavební kameny a správa), plus více o RPA týmech a komunitě…
16:30 - 16:40
Q&A
16:40 - 16:45
Závěr

Přednášející

Saikat Ray

Saikat Ray je vedoucím ře-ditelem a ana-lytikem v oddělení soft-warového in-ženýrství. Pomáhá CXO a vedoucím pracovníkům plánovat a realizovat jejich hyper-automatizační strategie, vývoj aplikací s nízkým kódem a strategie pro lidi. Saikat je odborníkem na technologie RPA, Low Code a automatizaci business. Výrazně se také zaměřuje na nejlepší modely řízení ve své třídě pro rozsáhlé iniciativy automatizace podnikových procesů.

Registrace

Chcete-li se na tuto akci registrovat, pošlete prosím e-mail na hana.kabilova@gartner.com  Po zpracování vaší registrace vám pošleme e-mail potvrzující vaši účast.

Místo konání akce

Akce proběhne online, odkaz bude registrovaným účastníkům zaslán e-mailem / do kalendáře