Gartner CIO Leadership Forum Amsterdam

Kdy: 2. - 4. 3. 2020
Kde: Amsterdam, Holandsko
Kdo: CIO a IT ředitelé na celopodnikové úrovni včetně CIO technologických a poradenských firem, nebo IT ředitelé na regionální či divizní úrovni. IT ředitelé z veřejného sektoru (organizace s více než tisícovkou zaměstnanců)

500+ účastníků / 40+ Gartner analytiků a expertů / 60+ přednášek vycházejících z výzkumu Gartner

Staňte se členy globální komunity CIO a využijte jedinečné networkingové příležitosti.

Na konferenci Gartner CIO Leadership Forum se stáváte součástí komunity podobně uvažujících CIO – myšlenkových lídrů a oborových expertů pohybujících se na samotné hraně digitálního byznysu a inovací. Tato výjimečná konference Gartneru je navíc místem, kde se vám během pouhých dvou a půl dne dostane strategických i taktických postupů, jak vyřešit výzvy, jimž budou CIO a lídři odpovědní za digitální byznys čelit v roce 2020 a následujících letech.

Program konference je rozdělen do tří hlavních stop:

  • Inovativní strategie – jak mohou CIO s pomocí proaktivní/agilní práce s informacemi, technologiemi a strategickými procesy podpořit a umožnit obchodní úspěch svého podniku.
  • Exekutivní dovednosti – role vlivu coby exekutivní dovednosti stále roste. Staňte se mistry a naučte se uplatňovat svůj vliv pomocí efektivní digitální komunikace a vyprávění příběhů.
  • Smělé vedení – klíčem k vedení lidí je schopnost využít nejistotu coby příležitost. Zjistěte, jak využít současné příležitosti ve svůj prospěch.

Klíčovou úlohou dnešních CIO je pomáhat podniku udržet krok s postupující proměnou obchodních a provozních modelů. Na konferenci Gartner CIO Leadership Forum 2020 se vám dostane objektivních rad a návodů, jak formovat, měnit a sdílet své manažerské priority a pomoci tak své organizaci dosáhnout skvělých výsledků.

Více o obsahu akce a další podrobnosti se dozvíte na webu akce.

//www.gartner.com/en/conferences/emea/cio-netherlands