Kdy
23.5. 2019
Kde
Art Deco Imperial Hotel, Na Poříčí 15, Praha 1
Kdo
CIO a lídři odpovědní za vývoj aplikací a digitální transformaci
Jazyk
Jazykem akce je angličtina

Program

08:30 - 09:00
Registrace a ranní káva
09:00 - 10:00
Prezentace Jasona Wonga: "Digital Transformation Demands NewDigitalDNAforDevelopment"

Vývoj aplikací se stal klíčovou disciplínou ovlivňující obchodní úspěšnost podniků, zejména v oblasti digitálního byznysu. V Gartneru vidíme jak řada organizací neúspěšně usiluje o dosažení dostatečné flexibility a efektivity aplikačního vývoje. Jason Wong představí faktory, jež jsou klíčové pro úspěšný vývoj aplikací v digitální éře a také jak se bude odlišovat vývoj aplikací v budoucnu.

Ukážeme vám také Organizační schéma pro vývoj digitálních produktů (The Blueprint for Digital Products Development Organizations). Jason je také spoluautorem magického kvadrantu vývojových platforem mobilních aplikací, takže se jej můžete ptát na dodavatele kteří tuto oblast vedou nebo jsou vizionáři.

 

10:00 - 10:15
Q&A s Jasonem Wongem
10:15 - 10:45
Přestávka na kávu / networking
11:00 - 17:00
Schůzky s analytikem 1:1 (vyžaduje registraci, omezená kapacita)

Přednášející

Jason Wong

Jason Wong je analytik a viceprezident výzkumu Gartner (Research VP) pro oblast návrhu aplikací a vývojových týmů se zaměřením na podnikové strategie pro vývojové nástroje pracující s malým množstvím kódu, civilní vývojáře (citizen development), mobiní, PWA a webový design a vývoj aplikací a správu životního cyklu aplikací. Spravuje také v současné době agendu výzkumu v oblasti vývoje aplikací.

Pan Wong v minulosti pracoval v renomovaných telekomunikačních a softwarových společnostech na pozicicích produktového managementu a marketingu – byl například odpovědný za spuštění jednoho z prvních GSM operátorů v USA a uváděl na trh inovativní mobilní vývojové nástroje a služby pokrývající oblasti od WAP a J2ME až po iOS a Android.

Dosavadní praxe

  • 5 let celkem u Gartner
  • 23 let v IT odvětví
  • 21 let v odvětví technologií a telekomunikací

Pět hlavních témat s nimiž klientům pomáhám

  • Uživatelská zkušenost a vývojové strategie pro mobilní appky a pokročilé webové appky (PWA)
  • Vývojové nástroje se zjednodušeným programováním (Low Code)
  • Civilní vývoj (citizen development) a byznysem řízená IT strategie
  • DevOps pro mobilní appky
  • Produktově orientovaný přístup v oblasti vývoje aplikací

Registrace

Tato akce je určena pouze zvaným účastníkům. Máte-li zájem o registraci, napište prosím na hkabilova@gartner.cz. Potvrzení registrace vám pošleme ihned po jejím zpracování.

Registrační poplatky:

  • Klienti Gartner a držitelé osobní pozvánky: zdarma
  • Standardní poplatek: 7900 Kč + DPH

V rámci akce můžete využít jedinečnou příležitost hovořit s analytikem přímo v rámci 30ti minutové privátní konzultace, během níž můžete prodiskutovat konkrétní řešení vašich potřeb i výzev v příslušné oblasti. Obraťte se prosím na nás pro další informace.

Místo konání akce

Art Deco Imperial Hotel, Na Poříčí 15, Praha 1