Kdy:
13. května 2019
Kde:
KINGS COURT, U Obecního domu 3, Praha 1
Kdo:
CIO, COO, CTO, CDO, IT ředitelé a manažeři aplikací
Jazyk:
Tato akce proběhne v angličtině.

Program

08:30 – 8:55
Registrace a ranní káva
08:55 - 9:00
Přivítání vedením KPC-Group
09:00 - 10:00
Leading CIO Visions for Transforming Into a Product-Centric Organization

Matthew Hotle, Gartner Distinguished VP Analyst

What does product-centricity mean? There are early successes in using a product-centric approach to meet the demands of digital business. This session will show how leading CIOs are using product-centric approaches to create adaptive, high-performing delivery teams. Examples from leading companies will help CIOs understand the benefits of product-centric approaches to governance, funding, leadership style, culture and organizational models, namely:

 • Responsive IT operating model
 • Increase in business domain expertise

Outcome-based mindset and better scaling

10:00 - 10:20
Přestávka - káva
10:20 – 11:20
Reimagining the Application Organization in a Product-Oriented World

Matthew Hotle, Gartner Distinguished VP Analyst

CIOs and Applications Leaders are facing an extended moment of change that will change literally everything they do. That ‘moment’ is being driven by digital business needs and can be months or even years in duration. During that moment, everything will change! We will discuss the fundamental changes that will occur and what CIOs and Application Leaders can do to be successful.

11:20 – 11:40
Přestávka - káva
11:40 – 12:55
Lokální zkušenosti a panel

Lokální pohled na produktově orientovanou organizaci (strategie, řízení, týmy, agilní metody, rozpočtování aj.)

2-3 krátké prezentace lídrů tuzemských (CZ/SK) uživatelských společností

Panelová diskuse

12:55 – 13:00
Závěr
13:00 – 14:00
Obědový buffet a networking
13:30 – 17:00
Diskuse s analytikem 1:1 (na základě předchozí rezervace, omezená kapacita)

Přednášející

Matthew Hotle

Matthew Hotle je viceprezident a význačný analytik Gartner Research. Je odpovědný za vedení výzkumu v oblasti aplikačních strategií a governance. Jeho osobní zaměření pak pokrývá oblasti aplikační strategie a governance, včetně správy aplikačních portfolií, tvorby s využitím rychlostních vrstev (pace-layered), návrh a změny organizačních struktur, metodologie agilního vývoje, projektové řízení a projektová prioritizace, QA a testování a softwarové metriky.

Matthew Hottle prošel u Gartner řadou vedoucích pozic a rolí, mimo jiné vedl výzkumný tým Year 2000 strategies a působil jako sekční šéf výzkumu skupin infrastruktury, architektury a vývoje. Jeho znalostní základna je tak velmi široká – počínaje procesy vývoje aplikací, přes projektové řízení v oblasti vývoje aplikací až po vlastní vývoj. Má zkušenosti s technickým i obchodním řízením, vedením a řízením projektů, vývojem software, kontrolou kvality, testováním a školením.

Pět hlavních témat, s nimiž klientům pomáhá 

 • Návrh aplikační organizace
 • Organizační změnové řízení
 • Zlepšování metrik a procesů
 • Správa aplikačního portfolia a rychlostní vrstvy (pace layers)
 • Agilní vývoj
Lokální přednášející

V současné době připravujeme program lokálních přednášejících a jejich témat, informace budeme na webu průběžně aktualizovat.

Chcete se stát spíkrem a podělit se o své vlastní zkušenosti? Kontaktujte nás na lerben@gartner.cz. Více informací naleznete zde.

Registrace

Registrační poplatky:

 • Klienti Gartner a držitelé osobní pozvánky: zdarma
 • Standardní poplatek: 18 000 Kč + DPH
 • Early bird – sleva 10% do 12. dubna 2019
 • Skupinové slevy: 2 + 1 vstup zdarma

Máte-li zájem o účast, napište prosím e-mail na vvapenkova@gartner.cz nebo se zaregistrujte online (tlačítko Registrovat se). Jakmile Vaši registraci zpracujeme, pošleme Vám potvrzení e-mailem.

V rámci akce můžete též využít jedinečnou příležitost hovořit s analytikem přímo v rámci 30ti minutové privátní konzultace, během níž můžete prodiskutovat konkrétní řešení vašich potřeb i výzev v příslušné oblasti. Obraťte se prosím na nás pro další informace.

 

Registrační poplatky

Bezplatná registrace (klienti Gartner, osobní pozvánka)Standardní poplatek 18 000 Kč + DPH (při registraci do 12. dubna 2019 sleva 10%)Skupinové slevy (2 + 1 vstup zdarma)

 

Platba fakturou

 
 
 

Soukromí

Gartner/KPC-Group bez vašeho vědomí nepředá uvedené osobní údaje žádné jiné společnosti, jedině pokud by tak zákon výslovně stanovil. Je-li při poskytování našich služeb nutné sdílet osobní informace se třetími stranami, požadujeme po nich, aby jednaly podle pravidel na ochranu soukromí společnosti Gartner, jejímž výhradním zastoupením pro ČR, SR a Rumunsko je společnost KPC-Group, s.r.o. Tato pravidla jsou k dispozici na www.gartner.com/privacy/.

 

Storno podmínky

Registrace musí být zrušena písemně nejpozději 5 pracovních dní před konáním akce. Při pozdějším oznámení nebo v případě neúčasti vám bude účtován plný účastnický poplatek.

 

Místo konání akce

KINGS COURT, U Obecního domu 3, Praha 1

Parkování: obchodní centrum Palladium, Prague Marriott Hotel.