Kdy
25. 6. 2019
Kde
Art Deco Imperial Hotel, Na Poříčí 15, Praha 1
Kdo
CIO, CFO, CDO, CEO
Jazyk
Jazykem akce je angličtina

Program

08:30 – 09:00
Registrace a ranní káva
09:00 – 10:00
Přednáška – Heather Colella

Strategické plánování je srdcem každého podniku – CIO často řeší “sladění” aktivit v informačně-technologické oblasti s obchodní strategií. Podniky, jež jsou digitálními lídry nerozlišují mezi “byznysem” a “IT” – pracují s jediným příběhem, a to příběhem byznysu. V rámci akce se účastníci mohou těšit na:

 • Zapojení do procesu vymýšlení a přípravy jednostránkové strategie
 • Kritické zhodnocení jednostránkových strategií z praxe
 • Naučí se techniky pro návrh jednostránkové strategie a začnou pracovat na své vlastní.
10:00 – 10:10
Q&A
10:10 – 10:30
Případová studie
10:30 – 11:00
Přestávka na kávu / networking
11:00 – 17:00
Schůzky s analytikem 1:1 (vyžaduje registraci, omezená kapacita)

Přednášející

Heather Colella

Jako viceprezidentka výzkumu Gartner pro oblast agendy CIO (office of the CIO) pracuje Heather Colella na podpoře CIO v rámci jejich snahy přispívat k celkovým obchodním výsledkům podniku.

Je autorkou konceptu jednostránkové strategie „Art of the One-Page Strategy“, věnuje se tedy intenzivně strategii, efektivní komunikaci a strategii osobního úspěchu CIO – klientů a uživatelů služeb Gartner. Její motto zní: „Váš úspěch je mou radostí“, smyslem její práce je pomáhat klientům dosahovat dalších a dalších úspěchů díky službám Gartneru. Ve své předchozí kariéře se věnovala manažerskému poradenství a rozvoji nových informačně-technologických strategií, architektur a plánů největších globálních firem.

Působila jako Managing Director v KPMG/BearingPoint, Senior Manager u KPMG/Nolan, Norton & Co. a konzultant u Gemini Consulting a IBM. Před příchodem do Gartner byla ředitelkou Fossil Partners s odpovědností za tři globální organizace obsluhující podnikové uživatele: PMO, service desk a řízení vztahů mezi byznysem a IT.

 

Heather Colella se zabývá tématy, nikoliv technologiemi. Často řeší s klienty otázku, jak může CIO zlepšit efektivitu své IT organizace z hlediska strategie a efektivní komunikace. Pomáhá CIO a dalším členům exekutivy s přípravou prezentací pro bord – její specializací je umění komunikovat, nikoliv využití technologií při komunikaci.

 

Top 5 témat s nimiž klientům pomáhá

 • Byznysová a IT strategie: jednostránková strategie
 • Jak vytvářet efektivní prezentace
 • Efektivní komunikace
 • Jak ukázat byznysovou hodnotu IT

 

Hlavní klíčové iniciativy, které pokrývá

 • CIO jako lídr inovace a strategické změny byznysu
 • Role CIO v evoluci podniku

Registrace

Tato akce je určena pouze zvaným účastníkům. Máte-li zájem o registraci, napište prosím na hkabilova@gartner.cz. Potvrzení registrace vám pošleme ihned po jejím zpracování.

Registrační poplatky:

 • Klienti Gartner a držitelé osobní pozvánky: zdarma
 • Standardní poplatek: 7900 Kč + DPH

V rámci akce můžete využít jedinečnou příležitost hovořit s analytikem přímo v rámci 30ti minutové privátní konzultace, během níž můžete prodiskutovat konkrétní řešení vašich potřeb i výzev v příslušné oblasti. Obraťte se prosím na nás pro další informace.

Místo konání akce

Art Deco Imperial Hotel, Na Poříčí 15, Praha 1