Kdy
25. 6. 2019
Kde
Art Deco Imperial Hotel, Na Poříčí 15, Praha 1
Kdo
CIO, CFO, CDO, CEO
Jazyk
Jazykem akce je angličtina

Program

08:30 – 09:00
Registrace a ranní káva
09:00 – 10:00
Přednáška Umění jednostránkové strategie – Heather Colella, analytička Gartner

Strategické plánování je srdcem každého podniku – CIO často řeší “sladění” aktivit v informačně-technologické oblasti s obchodní strategií. Podniky, jež jsou digitálními lídry nerozlišují mezi “byznysem” a “IT” – pracují s jediným příběhem, a to příběhem byznysu. V rámci akce se účastníci mohou těšit na:

 • Zapojení do procesu vymýšlení a přípravy jednostránkové strategie
 • Kritické zhodnocení jednostránkových strategií z praxe
 • Naučí se techniky pro návrh jednostránkové strategie a začnou pracovat na své vlastní.
10:00 – 10:10
Q&A
10:10 – 10:30
Případová studie – IT Strategie ŘLP, podpora business procesů

Ing. Jan Sedlák, náměstek sekce centrální logistiky

Ing. Rudolf Brožek, vedoucí manažerských informačních systémů

10:30 – 11:00
Přestávka na kávu / networking
11:00 – 17:00
Schůzky s analytikem 1:1 (vyžaduje registraci, omezená kapacita)

Přednášející

Heather Colella

Jako viceprezidentka výzkumu Gartner pro oblast agendy CIO (office of the CIO) pracuje Heather Colella na podpoře CIO v rámci jejich snahy přispívat k celkovým obchodním výsledkům podniku.

Je autorkou konceptu jednostránkové strategie „Art of the One-Page Strategy“, věnuje se tedy intenzivně strategii, efektivní komunikaci a strategii osobního úspěchu CIO – klientů a uživatelů služeb Gartner. Její motto zní: „Váš úspěch je mou radostí“, smyslem její práce je pomáhat klientům dosahovat dalších a dalších úspěchů díky službám Gartneru. Ve své předchozí kariéře se věnovala manažerskému poradenství a rozvoji nových informačně-technologických strategií, architektur a plánů největších globálních firem.

Působila jako Managing Director v KPMG/BearingPoint, Senior Manager u KPMG/Nolan, Norton & Co. a konzultant u Gemini Consulting a IBM. Před příchodem do Gartner byla ředitelkou Fossil Partners s odpovědností za tři globální organizace obsluhující podnikové uživatele: PMO, service desk a řízení vztahů mezi byznysem a IT.

Heather Colella se zabývá tématy, nikoliv technologiemi. Často řeší s klienty otázku, jak může CIO zlepšit efektivitu své IT organizace z hlediska strategie a efektivní komunikace. Pomáhá CIO a dalším členům exekutivy s přípravou prezentací pro bord – její specializací je umění komunikovat, nikoliv využití technologií při komunikaci.

Top 5 témat s nimiž klientům pomáhá

 • Byznysová a IT strategie: jednostránková strategie
 • Jak vytvářet efektivní prezentace
 • Efektivní komunikace
 • Jak ukázat byznysovou hodnotu IT

Hlavní klíčové iniciativy, které pokrývá

 • CIO jako lídr inovace a strategické změny byznysu
 • Role CIO v evoluci podniku
Ing. Rudolf Brožek

vedoucí manažerských informačních systémů, Řízení letového provozu ČR

Rudolf Brožek působí ve státním podniku Řízení letového provozu ČR od roku 2008, kdy sem nastoupil jako programátor. Postupně vystřídal pozice IT administrátora, IT analytika a v roce 2018 se stal vedoucím oddělení manažerských informačních systémů (Head of IT Department). Vystudoval softwarové inženýrství na FEL ČVUT se specializací na neuronové sítě.

Registrace

Tato akce je určena pouze zvaným účastníkům. Máte-li zájem o registraci, napište prosím na hkabilova@gartner.cz. Potvrzení registrace vám pošleme ihned po jejím zpracování.

Registrační poplatky:

 • Klienti Gartner a držitelé osobní pozvánky: zdarma
 • Standardní poplatek: 7900 Kč + DPH

V rámci akce můžete využít jedinečnou příležitost hovořit s analytikem přímo v rámci 30ti minutové privátní konzultace, během níž můžete prodiskutovat konkrétní řešení vašich potřeb i výzev v příslušné oblasti. Obraťte se prosím na nás pro další informace.

Místo konání akce

Art Deco Imperial Hotel, Na Poříčí 15, Praha 1