Kdy:
19. 10. 2021
Kde:
Akce proběhne online, odkaz bude registrovaným účastníkům zaslán e-mailem
Jazyk:
Jazykem akce je angličtina

Program

09:00 - 09:05
Přihlášení a přivítání účastníků
09:05 - 09:35
Přednáška - Neil McMurchy

O osvědčený postupech jak rozvíjet partnerské strategie a distribuční kanály bude přednášet Gartner Research Vice President Neil McMurchy, jeden z  vrcholných expertů na problematiku růstových strategií z perspektivy CEO technologických firem.  Rozvoj partnerských kanálů je jednou z obvyklých růstových strategií SW firem, ať už proto že umožňuje oslovit nové zákazníky, nebo řeší otázku nezbytných doplňkových služeb a podpory. Škálování partnerských modelů je v praxi často obtížné a není-li prováděno strukturovaným, pragmatickým způsobem, zatěžuje příliš lidské i další zdroje firmy. 

 

Viceprezident Tech CEO výzkumu Gartneru Neil McMurchy se ve své přednášce zaměří na praktická, snadno uplatnitelná doporučení v těchto oblastech: 

 

  • Co znamená “škálovat” a proč je to pro váš růst a zvyšování hodnoty byznysu tak důležité.  
  • Jak nastavit strategii a efektivně budovat kanály (jak vůbec zjistit, zda je model distribučních kanálů pro váš byznys vhodný, jak při budování efektivních kanálů dodržet pravidla náležité péče a jak uspořádat svůj byznys pro růst prostřednictvím kanálů + 3 chyby jimž byste se měli vyhnout). 
09:35 - 09:55
Q&A
09:55 - 10:00
Závěr

Přednášející

Neil McMurchy

Neil McMurchy je Viceprezidentem výzkumu společ-nosti Gartner a členem týmu Tech CEO. Osobně se specializuje na práci s CEO, zakladateli a bordy soft-warových firem a poskytovatelů IT služeb – od startupů přes škálující firmy, zejména v souvislosti jak růst, jak nastavit vhodnou strukuturu poddniku pro růst, jak rozvíjet kanály, zkracovat a optimalizovat prodejní cykly a jak činit lepší rozhodnutí ohledně vstupů na nové trhy. Svá pragmatická doporučení a rady poskytuje často CEO rozvíjejících se technologických firem, kteří musí pracovat s ome-zenými zdroji – především v regio-nech EMEA, APAC a NA.

Registrace

Chcete-li se na tuto akci registrovat, pošlete prosím e-mail na hana.kabilova@gartner.com  Po zpracování vaší registrace vám pošleme e-mail potvrzující vaši účast.

 

Registrační poplatky

Bezplatná registrace (klienti Gartner, osobní pozvánka)Standardní poplatek 2 900 Kč + DPHSkupinové slevy (2 + 1 vstup zdarma)

 

Platba fakturou

 
 
 
Podmínky storna vstupenek a dalších nároků v souvislosti s akcemi společnosti KPC-Group, s.r.o. jsou dostupné zde.

Kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ berete na vědomí zpracování osobních údajů podle naší politiky osobních údajů.
 

Místo konání akce

Akce proběhne online, odkaz bude registrovaným účastníkům zaslán e-mailem / do kalendáře