Gartner Data & Analytics Summit

19. – 21. 3. 2018
Londýn

Konference se tradičně těší velkému zájmu českých CIO a IT a BI ředitelů. Její obsah je sestaven tak, aby vám pomohl formovat budoucnost vaší organizace postavenou na datech a analytice.

Webináře Gartner

Leden 2018
Online

Zaregistrujte se a poslechněte si online seminář s analytiky na téma, které vás zajímá. Webináře Gartner jsou dostupné bezplatně a téměř všechny je možné shlédnout dodatečně „on-demand“.

Gartner CIO Leadership Forum

19. - 21. 3. 2018
Amsterdam

Tradiční konference šitá na míru CIO a IT ředitelům tentokrát nabídne témata související s rostoucím významem CIO pro byznys a jeho rolí exekutivního partnera ve vedení organizace.

Gartner Identity & Acess Management Summit

5. – 6. 3. 2018
Londýn

Konference Gartner IAM Summit vám pomůže přijít s novými nápady pro oblast správy identit a přístupu (IAM) tak, abyste napomohli úspěchu své organizace v digitální éře.

Gartner Symposium/ITxpo (Dubaj)

5. - 7. 3. 2018
Dubaj, UAE

Staňte se součástí nejdůležitějšího setkání CIO a IT exekutivy na konferenci Gartner Symposium/ITxpo, která proběhne počátkem března (5. – 7. 3. 2018) v Dubaji.

TOP ICT Garden Party

7. 6. 2018
Bratislava

Jde o nejvýznamnější společenskou akci ICT odvětví v regionu. Tradičně se zde setkávají významné osobnosti z průmyslu, státního sektoru, univerzit a také zástupci dodavatelů.